138 переглядiв

Заступник голови ХОДА Антон Деньгуб відвідав Ізюмську лікарню

Заставка.00_01_59_22.Still010

7 липня в Ізюмі з робочим візитом побував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб.
Разом з секретарем Ізюмської міської ради Костянтином Петровим, головою Ізюмської райдержадміністрації Степаном Масельським та головою районної ради Сергієм Дуванським він відвідав приймальне відділення КНП “Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері”, яке облаштовується в опорних лікарнях області в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.
Зокрема, оглянули приміщення, де буде здійснюватись діагностика на сучасному комп’ютерному томографі. Високоточну апаратуру вже змонтовано. І як повідомив генеральний директор медичного закладу Дмитро Зінов’єв, після проведення інженерних налаштувань, які планується здійснити найближчим часом, діагностичний апарат буде запушено в роботу.
Нагадаємо, що для розміщення комп’ютерного томографу виділено спеціальне приміщення, ремонт якого здійснено відповідно до встановлених санітарних вимог. Даний комп’ютерний томограф дасть можливість здійснювати діагностику у сфері хірургії, онкології та кардіології. Безкоштовно матимуть можливість проходити тут обстеження жителі Ізюмської міської територіальної громади, якщо дана послуга входитиме в пакет для лікування того захворювання, з яким пацієнт звернувся до медзакладу.
Далі у рамках перебування Антона Деньгуба в Ізюмському районі заплановано відвідання декількох територіальних громад Ізюмщини.