255 переглядiв

Заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко з робочим візитом відвідав Ізюм

MVT03922

16 квітня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко в рамках робочої поїздки побував на об’єктах соціальної інфраструктури міста Ізюм. Під час перебування він разом із Ізюмським міським головою Валерієм Марченком та заступником міського голови Михайлом Іщуком спочатку відвідали місце майбутнього будівництва нової модульної котельні по вулиці Пролетарський 2.  Існуюча ж котельня на території ІОМЗа буде демонтована, адже під час її будівництва передбачалось обслуговувати не тільки абонентів мікрорайону, а й сам завод. Тому наразі котельня збиткова і коефіцієнт корисної дії усього лише 10 %. Нова  котельня обслуговуватиме більше 800 абонентів мікрорайону «ІОМЗ» та  буде енергоефективна. Також ще одна нова блочна котельня буде обслуговувати гуртожиток за адресою Пролетарська 2- А. На це завдяки всебічній підтримці обласного керівництва,  ініціатив міської влади та наполегливості  в обласному бюджеті передбачено майже 20,5 млн. грн. Наразі відбувається тендерна процедура. Євгеній Шахненко дав доручення ввести в експлуатацію нову котельню до початку опалювального сезону у 2019 році. 

Далі Євгеній Шахненко ознайомився з об’єктами спортивної сфери, зокрема місцем будівництва басейну та залу для боксу. Так, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник розповів, що стара будівля ФОК «Донець» буде демонтована, а на її  фундаменті буде збудовано басейн довжиною 25 м на 4 доріжки з підігрівом, на другому ж поверсі будуть майданчики для занять різними видами спорту. Кошторисна вартість проекту – 48 млн. грн. Обсяг фінансування в 2019 році  –  20 млн. грн.  з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 2 млн. грн. з міського бюджету в рамках співфінансування. Наступного року очікується ще 28 млн.грн. з ДФРР.

Щодо майбутнього спортивного залу боксу  в приміщенні, де була розташована районна бібліотека, то вже розроблено проект реконструкції, яким передбачено повний капітальний ремонт та облаштування майданчиків для занять контактними видами спорту, спортивні тренажери, душ, туалет, роздягальні.  Кошторисна  вартість проекту 4,6 млн. грн. Планується співфінансування обласного та міського бюджетів.

Не оминули увагою і центральну міську лікарню. Там, поспілкувавшись з виконавцями робіт, Євгеній Шахненко зауважив, що до кінця року усі роботи мають бути завершені. Але прийдеться ініціювати виділення ще додаткових коштів з обласного бюджету.

Також у цей день заступник голови облдержадміністрації провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі звернулися до Євгенія Шахненка зі своїми проблемними питаннями: ремонт покрівель в багатоповерхівках за адресами вул. Софійська 2-А та Некрасова 72, облаштування пішохідної доріжки біля будинку 35 по вул. Капітана Орлова та ін.

Підводячи підсумки свого візиту до міста Ізюм, Євгеній Шахненко зазначив, що за дорученням голови облдержадміністрації Юлії Світличної й надалі відбуватиметься фінансова підтримка таких міст як Ізюм і вже є основні напрацювання виконавчої гілки влади області та основні напрями роботи у вирішенні нагальних питань як області загалом так і нашого міста зокрема, над якими нині працює губернатор Харківщини та її команда.

Електронна платформа Громадський бюджет