Офіційний сайт міста Ізюм

240 переглядiв

Заступник голови ХОДА відвідав Ізюм з робочим візитом

Новый фильм (2) (8).Movie_Копия экрана

29 травня в управлінні освіти відбулась нарада, на якій  заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев зустрівся з керівництвом нашого  міста та працівниками освітянської сфери. На нараді йшлося про реалізацією освітньої реформи та впровадження концепції «Нової української школи». Анатолій Валерійович привітав учасників засідання із завершенням навчального року, подякував за плідну співпрацю, завдяки якій освітній комплекс Харківщини встановив нову високу планку в рейтингу Кабінету міністрів за доступністю та якістю освіти і  Харківську область визнано найкращою за цими показниками.

Також Анатолій Бабічев окреслив пріоритетні питання напрямків діяльності обласної державної адміністрації в галузі освіти у 2018 році та поставлені завдання перед районними адміністраціями і місцевими органами влади  стосовно їх реалізації – це створення  ресурсних кімнат та інклюзивно-ресурсних центрів, впровадження реформи початкової школи, якісна підготовка учнів до ЗНО, допомога студентам педагогічних вишів у навчанні та подальшому працевлаштуванні.

Під час засідання вислухали  проблеми, результати роботи і пропозиції від директорів навчальних закладів. Йшлося про новий кабінет хімії у гімназії №3, спортивний майданчик в ЗОШ №12, оплату праці педагогів інклюзивної освіти, організацію проведення ЗНО в Ізюмі та оздоровчої кампанії 2018 та інше. Ізюмський міський голова Валерій Марченко торкнувся питання фінансування дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «БАЙДИКІВКА» та будівництва в нашому місті басейну. На що заступник очільниці Харківської області  пообіцяв посприяти у вирішенні цих питань.

Підводячи підсумки зустрічі, Анатолій Бабічев зауважив, що фінансування сфери освіти у регіоні постійно збільшується. Зокрема, у минулому році на розвиток галузі було спрямовано у два рази більше коштів, ніж у попередні роки. За словами заступника губернатора, поліпшення якості освіти і зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів – одне з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою обласна влада. І тільки плідна співпраця освітян, керівництва нашого міста і області продовжить надавати такі ж позитивні результати.

Після наради вся делегація вирушила по навчальним закладам міста на огляд після капітальної реконструкції  ДНЗ №12,  ЗОШ №5, ЗОШ №2, а також Ізюмського МНВК,  в якому планується  облаштування ресурсної кімнати для інклюзивного навчання.

На завершення гості міста відвідали одне з найпривабливіших місць для ізюмчан, туристів та паломників — Кириченкову Криницю.  

 

Після відвідування нашого міста Анатолій Бабічев на своїй сторінці у Фейсбуці поділився емоціями та  позитивними враженнями від зустрічі з керівництвом міста та освітянами:

“Чудовий день провів в місті Ізюм. Вже майже традиційна зустріч з освітянами міста. Приємно почути думки щодо реформ в системі освіти (інколи звичайно є й критичні зауваження – це також добре).

Ще більш приємно побачити і почути про позитивні зміни! Про рівень оплати праці, про капітальні ремонти, про нові меблі, про сучасні кабінети, про спортивні майданчики, про вдалу організацію роботи пунктів ЗНО в місті Ізюм.

Гарні емоції і це надихає! Разом, солідарними зусиллями, крокуємо до позитивних змін!!

Дякую за конструктивну позицію керівництву Ізюму та шановним освітянам !!! Разом – ми сила!”.