Офіційний сайт міста Ізюм

86 переглядiв

Знаємо і реалізуємо свої права

1

27 травня 2019 року співробітниками Ізюмського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено з залученням співробітників Ізюмської міської центральної бібліотечної системи та співробітників ювенальної превенції сектору превенції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, захід «Знаємо і реалізуємо свої права», на якому були присутні неповнолітні суб’єкти пробації. Захід проведено з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Україні.

При проведенні заходу дітям, що перебувають у конфлікті з законом, було запропоновано переглянути мультиплікаційний фільм щодо дотримання прав дитини та правил поводження в суспільстві, в цікавій формі була надана інформація щодо Конвенції ООН «Про права дитини», проведена гра зі знання власних прав.

Додатково оглянута експозиція правознавчої періодики стосовно святкування Дня захисту дітей та матеріали преси щодо дотримання прав і свобод дитини.

 «Знання та захист своїх прав – це перший крок на шляху до реалізації прав та свобод людини і громадянина»,- зазначив старший інспектор Ізюмського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Максим Федорченко.