Офіційний сайт міста Ізюм

194 переглядiв

Золота осінь – 2017

 22.10.2017 Золота осінь 2017 (1)

      Нещодавно у місті Первомайський, що на Харківщині, відбувся 22-й Регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь». Вже 22 роки поспіль конкурс відкриває свої двері кращим вокалістам з різних областей України.

       В цьому році свій талант представляли конкурсанти із Сумської, Донецької та Харківської областей: 23 солісти та 9 ансамблів, тому членам журі довелось добре попрацювати, щоб визначити кращих. Журі цього року очолила заслужена артистка України, доцент кафедри академічного, естрадного і джазового вокалу – Світлана Йосифівна Боровік.

       Місто Ізюм на «Золотій осені» представив народний аматорський вокальний колектив «М-Стиль» Палацу молоді та підлітків «Залізничник», у складі Людмили Мітільової, Юлії Зушенської, Максима Кондратьєва та Дмитра Вінника. Змагалися наші ізюмчани у двох категоріях. В категорії «ансамблі» колектив «М-Стиль» посів ІІ призове місце, виконавши пісні «Гарна молодичка» (із. реп. театр пісні «Джерела») та «Перемен» (із. реп. гурту «Кіно»). А у сольному виконанні всіх підкорювала своїм виступом Людмила Мітільова. Тому номінацію «Приз глядацьких симпатій», як головну винагороду для артиста, грошовий призовий фонд та гучні оплески глядача одержала саме Людмила Мітільова.

       Керівник народного аматорського вокального колективу «М-Стиль» Людмила Мітільова: «Нести людям свій талант і творчість, мабуть, для нас це найголовніше. А якщо в нас вірять та підтримують, то це надає нам натхнення йти вперед і перемагати. Тому ми дуже вдячні за підтримку в конкурсі «Золота осінь» Ізюмському міському голові Валерію Віталійовичу Марченко, керівництву міста та Управлінню культури Ізюмської міської ради».

       Вітаємо солісті колективу з вдалим виступом і бажаємо їм подальших успіхів і творчого натхнення!

 Управління культури Ізюмської міської ради