367 переглядiв

Звання «Мати-героїня» присвоєно двом ізюмчанкам

MVT01468

Бути матір’ю нелегко, особливо коли маєш п’ятеро і більше дітей. Тож звання «Мати-героїня» є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вкладаються у виховання та розвиток дітей. І доки в Україні вшановують матерів, доти суспільство матиме гарні перспективи для розвитку та процвітання.
12 серпня 2019 року Ізюмський міський голова Валерій Марченко двом багатодітним матерям В.А.Мацуцькій та В.І.Котяш урочисто вручив посвідчення про присвоєння їм ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ УКРАЇНИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ».

Такої високої нагороди жінки були удостоєні згідно з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №190/2019 від 6 травня 2019 року.
Вікторія Анатоліївна Мацуцька має шестеро дітей, Валентина Іванівна Котяш – п’ятеро. В родинах створені всі умови для навчання та всебічного розвитку дітей. Відповідальність, доброзичливість, щирість – якості, які жінки привили своїм дітям змалечку. Тож тепер вони беруть активну участь у житті громади, різноманітних конкурсах та змаганнях, за що мають відзнаки.
Вручаючи нагороди, Валерій Віталійович подякував жінкам за чудових і талановитих дітей, побажав їм здоров’я, щастя та родинного благополуччя.

Електронна платформа Громадський бюджет