975 переглядiв

Звернення до Ізюмської громади заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна з приводу підвищення захворюваності на коронавірусну інфекцію та вжитих відповідних заходів міською владою

Новый фильм (23).Movie_Копия экрана

Шановні ізюмчани!

Мені доручено Ізюмським міським головою Валерієм Марченком провести цей брифінг в умовах, коли, на жаль, коронавірусна інфекція набирає обертів в нашій громаді, в нашій області в Україні.

Ситуація є такою, що Ізюм з понеділка знаходиться в помаранчевій зоні, що вимагає підсилення карантинних заходів. Крім того, м. Харків, деякі міста і райони в Харківській області знаходяться на сьогоднішній день у червоній зоні.

Хочу повідомити вас, що з 9 жовтня 2020 року прийнято рішення про включення нашого КНП «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» до переліку лікарень, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом.

Це значить, що більше ми не направляємо цих хворих до Харкова або Балаклеї. Лікування буде відбуватись в Ізюмі. Відділення розраховано на 60 ліжок. І хоча процес укладення договору з Національною службою здоров’я України ще триває. Хворі вже лікуються у нас.

Але кількість виявлених випадків зараження на  COVID-19 зростає і ми, як міська влада і особисто Ізюмський міський голова, не можемо не реагувати на цей виклик.

Тому Ізюмським міським головою  прийнято ряд важливих рішень.

По-перше, ми закуповуємо додаткові об’єми засобів для дезінфекції, очищення рук та твердих поверхонь для наших шкіл, садочків та гімназій, аби убезпечити наших дітей від цього захворювання  та з метою додержання санітарних правил під час пандемії.

По-друге, для лікування захворілих на COVID-19 з міського бюджету виділяється 100 тис. грн. для придбання відповідних ліків, зокрема антибіотиків.

Наразі  триває процес закупівлі, укладення договорів, після чого ці так необхідні хворим засоби будуть передані «Центральній міській лікарні Піщанської Богоматері».

По-третє, аби постійно мати в лікарні експрес-тести на коронавірус, для  найшвидшого виявлення уражених, міським головою дано вказівки придбати для лікарні 200 таких тестів, що творить певний запас і впевненість в успішному лікування для тих, хто має певні симптоми та переймається станом свого здоров’я.

Ми інформуємо громаду про прийняті рішення, аби попередити розповсюдження чуток про неготовність наших медичних закладів до боротьби з пандемією та запевнити, що міська влада контролює ситуацію із захворюваності і приймає своєчасні і потрібні рішення.

Користуючись нагодою, напередодні виборів, хочу повідомити громаду про готовність дільничних виборчих комісій до проведення процедури волевиявлення в умовах пандемії.

Ще раз прошу звернути увагу, що виборці без масок допущені до дільниць не будуть. При собі, окрім паспорту, необхідно мати власну ручку. Також на виборчих дільницях буде проводитись температурний скрінінг, треба додержуватись соціальної дистанції і більше ніж троє виборців не можна підходити до столів за бюлетенем. Особливо на ці умови прошу звернути увагу літніх людей, адже вони згідно даних ВОЗу є найбільш уразливими на це захворювання і обов’язкове додержання всіх профілактичних заходів, зокрема, під час голосування 25 жовтня 2020 року, є запорукою нашого колективного здоров’я. Наостанок, прошу вас наполегливо бути обачними і відповідальними під час пандемії.

Бажаю усім здоров’я!

Електронна платформа Громадський бюджет