140 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка до 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

6ce4465a808d8308e409fff7acb89316

Шановна ізюмська громадо!
Сьогодні вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – День визволення від фашистських загарбників.

75 років відділяє нас від тих подій, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів на українській землі, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя для майбутніх поколінь.
Символічним є те, що саме цього дня на території Кам’янського старостинського округу, який є частиною Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади, буде перепоховано останки 146 загиблих радянських воїнів часів Другої світової. Кажуть, що війна не закінчилися доти, поки не буде похований останній загиблий солдат. І це дійсно так. У ці слова вкладено набагато глибший зміст, ніж нам іноді здається.
На щастя, є відважні люди, добровольці, які ведуть пошукові роботи в місцях боїв, знаходять останки полеглих невідомих воїнів. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами тієї війни, сумлінно виконав священний обов’язок, захищаючи від загарбників свій рідний край.
Ми надзвичайно горді і за українських вояків, які нині мужньо боронять східні кордони нашої держави. Схиляємо голови за загиблими і віддаємо шану живим.
Низький уклін вам, солдати Другої світвої та нинішні воїни Збройних сил України, за самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій, які ви несете на українську землю.

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.