152 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка щодо роковин трагічних подій на Чорнобильській атомній електростанції

20200424_201454

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Дорогі земляки!

26 квітня минає 34 роки відтоді, коли в Україні сталася найбільша техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС, яка стала болючою сторінкою в історії не лише нашої держави, а й усього світу. Тож у ці дні ми з глибокою вдячністю вшановуємо ліквідаторів тих страшних днів і схиляємося у мовчанні перед світлою пам’яттю героїв, які врятували Землю від поширення радіаційної стихії. 

Важко уявити, скільки зусиль довелося докласти, аби захистити світ від жахливої трагедії. З кожним днем стає все менше людей, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг тих, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха. І сьогодні наш святий обов’язок – пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією та шанувати героїв-чорнобильців.

Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю вам доброго здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні. Нехай ніколи не повториться чорнобильська катастрофа, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Валерій Марченко,

Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет