30 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

 

Без названия

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Тридцять два роки тому закінчилася одна із найдовших і найбільш трагічних для нашої країни воїн другої половини 20-го століття – війна в Афганістані. Десять років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривало афганське пекло, через яке пройшли десятки тисяч солдат і тінь якої торкнулась майже кожної української родини.

Ви, дорогі учасники тих подій, були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ’ЯЗОК» – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

І сьогодні схилимо голову перед світлою пам’яттю полеглих учасників бойових дій на території інших держав та вшануємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, покладанням квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.

Традиційно, сьогодні відбудеться літія за загиблими в Свято-Преображенському храмі та урочиста хода до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях. 

 

Електронна платформа Громадський бюджет