69 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

news-42518-ukr-KKKK__1_

Шановні земляки!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу України.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну – рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

Закликаю протягом 19 та 20 лютого віддати шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні, принісши лампадки та квіти до експозиції “Небесна сотня: ціна СВОБОДИ” біля КДК «Спартак». І в ці дні, вдивляючись у обличчя Героїв Небесної Сотні на фотографіях, згадаймо про їхній подвиг, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя. 

 

Герої не вмирають!

Слава українському народові!

Вічна слава Героям!

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет