690 переглядiв

Звіт Ізюмського міського голови Валерія Марченка про роботу за 2016 рік

Марченко

Шановні ізюмчани! Дорогі земляки!

Розпочну з того, що я як Ізюмський міський голова і наша команда рік тому отримали місто в дуже занедбаному стані. І це стосувалося абсолютно всіх сфер життєдіяльності, починаючи з комунального господарства і закінчуючи соціальною сферою в Ізюмі.

Нам стало очевидним, що радянська модель управління, якою до цього користувалися чиновники, безнадійно застаріла і вже не відповідала вимогам часу. В тому числі, це було пов’язано з відсутністю в органах місцевого самоврядування молодих спеціалістів, яких просто не допускали і не задіювали до роботи. Не велася жодна підготовка фахівців, що спричинило «голод кадрів».

В зв’язку з цим, ми вимушені були кардинально змінити  структуру та положення про виконавчі органи міської влади, впровадивши сучасні підходи в управлінні структурними підрозділами Ізюмської міської ради.

Ця нормотворча робота зайняла в нас дуже багато часу, але вже зараз ми бачимо її позитивні результати і ефективну оптимізацію в роботі.

Ні для кого не секрет, що на посаду Ізюмського міського голови я прийшов із сфери бізнесу. І опираючись на свій більш ніж 20-річний досвід, я продовжую працювати за принципами широкої ініціативи та всебічної відповідальності. В основі яких закладено розуміння того, що ніхто нам не допоможе у вирішенні наших проблем, якщо ми самі цього не зробимо. Як на мене, саме в цьому і полягає ідея місцевого самоврядування.

Авжеж, перед прийняттям важливих рішень ми завжди будемо враховувати всі рекомендації, які нам надходять і проводити спільні консультації щодо проблемних питань, але ми чітко усвідомлюємо, що ніхто окрім нас самих не вирішить проблеми нашої громади.

І сьогодні я можу з упевненістю сказати, що шлях який ми обрали рік назад був вірний та правильний. Тому, тепер я можу з гідністю звітувати перед вами за роботу, що була проведена протягом 2016 року, який став для Ізюма роком зростання.

Отже, свої зусилля у звітному періоді я зосереджував на таких основних напрямах діяльності, як: виконання та збільшення надходжень до міського бюджету; встановлення тісних міжнародних зв’язків з іноземними інвесторами; покращення торгівельного і транспортного обслуговування населення; забезпечення належного функціонування  освіти, медицини, культури та спорту;  формування позитивного іміджу Ізюма на обласному, загальноукраїнському та закордонному рівні; створення комфортних умов для проживання ізюмчан в місті; забезпечення комплексних заходів із благоустрою міста; залучення всієї громади до розв’язання загальноміських проблем, а також повна відкритість влади і абсолютна нетерпимість до корупції.

 1. Зміни в структурі виконавчих органів міської влади

Все це стало можливим тільки після повного переформовування застарілої структури органів місцевого самоврядування та оновлення персонального складу структурних підрозділів Ізюмської міської ради.

Так, наприклад, протягом року було створено три нових відділи:

 1. В апараті Ізюмської міської ради створено відділ з питань організації депутатської діяльності, діловодства та документування апарату Ізюмської міської ради. Створення даного відділу дозволило удосконалити роботу секретаріату з депутатами Ізюмської міської ради та раціонально розподілити обов’язки між співробітниками апарату.
 2. В апараті виконавчого комітету Ізюмської міської ради створено “Відділ містобудування, архітектури і архітектурно-будівельного контролю”. Таке рішення було прийнято оскільки повноваження Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю були передані на місця. Таким чином, ми спрощуємо процедуру та час отримання послуг з реєстрації об’єктів нерохумості.
 3. “Відділ державної реєстрації” був створений після передачі частини повноважень Міністерства юстиції України. Завдяки створенню відділу держреєстру адміністративний збір за послуги тепер сплачується до місцевого бюджету. З квітня 2016 року таких коштів отримано на суму 95 тис. грн.

Також, з метою організації в місті роботи з молоддю, яка раніше зовсім не велась, не було прийнято жодної програми розвитку молодіжного руху в Ізюмі. Нами було прийнято рішення про створення управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

Окрім іншого, це зроблено для впровадження іміджевих проектів, направлених на формування привабливого образу міста на національному та міжнародному рівнях і підтримку молодіжної політики в місті.

Разом з цим, були проведені кардинальні кадрові зміни. Із займаних посад були звільнені керівники управлінь та відділів  Ізюмської міської ради та комунальних підприємств.

Це дало змогу відновити контроль над ключовими органами місцевого самоврядування і їхніми посадовими особами та не допустити випадків корупції і зловживання владою, як це було раніше.

В зв’язку з цим, хочу оголосити список нових начальників виконавчих органів Ізюмської міської ради, які були призначені за рік роботи:

 1. Директор комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюм» – Бриль Юрій Олександрович.
 2. Директор комунального підприємства теплових мереж – Рєпкін Костянтин Володимирович.
 3. Директор Ізюмського комбінату комунальних підприємств – Крамаренко Олександр Миколайович.
 4. Тимчасово виконуючий обов’язки директора КЖРЕП-1 Душин Павло Олександрович.
 5. Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Ізюмське бюро технічної інвентаризації» – Мущенко Ярослав Валентинович.
 6. Начальник управління житлово-комунального господарства – Пивовар Григорій Вікторович.
 7. Начальник фінансового управління Ізюмської міської ради – Решетняк Ірина Семенівна.
 8. Начальник відділу освіти Ізюмської міської ради – Лесик Олена Петрівна.
 9. Начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради – Вишняков Ярослав Євгенович.
 10. Головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Міська залізнична поліклініка» – Вродзинська Юлія Сергіївна.

Протягом звітного періоду були проведені службові розслідування щодо  шести посадових  осіб органів місцевого самоврядування. Три  посадові особи були притягнені до дисциплінарної відповідальності, інші отримали усні зауваження.

Також, всі працівники апаратів Ізюмської міської ради та виконкому в 2016 році пройшли переатестацію і отримали зобов’язання вдосконалити свої знання та навички для професійного надання послуг населенню.

Враховуючи загальну ситуацію в країні та мотивуючи працівників органів місцевого самоврядування до якісних показників в роботі, цього року мною було прийнято рішення про збільшення заробітної плати службовцям в середньому на 30%.

 1. Діяльність Ізюмської міської ради

Невід’ємною роботою органів місцевого самоврядування є злагоджена та стабільна робота депутатів Ізюмської міської ради. І я із задоволенням хочу констатувати той факт, що ми, разом із секретарем міської ради, знайшли спільну мову з народними обранцями, від усіх семи політичних партій, представлених в міській раді.

Незважаючи на різні політичні погляди і партійну приналежність, в раді сформувалася більшість депутатів, які у відповідності до своїх передвиборчих програм, працюють на благо міста та своїх виборців.

 1. Діяльність виконавчого комітету Ізюмської міської ради

Одним із напрямків роботи виконавчого комітету Ізюмської міської ради є надання матеріальної допомоги ізюмчанам, що опинилися в тяжких життєвих обставинах та пільговим категоріям громадян. З початку 2016 року жодному заявнику не було відмовлено, тому всі вони отримали допомогу на загальну суму 522 тис.грн., натомість за аналогічний період 2015 року ця цифра становила 269 тис.грн. Тобто цей показник збільшився у 2 рази. Всього за рік було проведено 27 засідань виконкому і прийнято 677 рішень

 1. Виконання міського бюджету

Бюджет міста Ізюма по доходах за рахунок власних надходжень по податках і зборах за одинадцять місяців 2016 року виконано в сумі 72 млн. грн., що становить 111% до плану.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились в півтора рази або майже на 25 млн. грн.  

Таким чином загальна сума перевиконання міського бюджету складає 25  млн. грн.

За даними департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, Ізюм в цьому році зайняв 3 місце в області по загальній сумі перевиконання міського бюджету. Таким чином, ми піднялися з найгірших показників в 2015 року в трійку найкращих на Харківщині.

Податок на майно, земельний податок, орендна  плата за землю та єдиний податок склали 30% доходної частини міського бюджету, що дорівнює 19,5 млн. грн.,  або майже в 2 рази перевищує показник 2015 року.

Це результат спільної роботи міської влади з платниками податків. Мені дуже приємно, що підприємці пішли нам на зустріч в питаннях сплати місцевих податків та зборів, оскільки побачили, що всі ці кошти пішли на покращення соціальної інфраструктури нашого міста та його розвиток.

Я запевняю, що для малого та середнього бізнесу в Ізюмі будуть створені

вигідні умови роботи і ми продовжимо вести діалог з усіма підприємцями Ізюма та разом працювати на благо рідного міста.

 1. Житлово-комунальне господарство

Значним здобутком в комунальному господарстві за цей рік я вважаю проведення масштабних ремонтних робіт автомобільних доріг в Ізюмі. Для нашого міста це питання було завжди найболючішим, тому його вирішення стало для нас пріоритетом.

В результаті проведено ремонт доріг на 49 вулицях, що перевищує показники минулого року на 100%.

До того ж, не зважаючи на ситуацію в країні із підвищенням вартості товарів та послуг нам вдалося домовитися з підрядником робіт місцевим ШРБУ про зниження вартості квадратного метра, у порівняні з вартістю робіт в минулому році.

Поруч з ремонтом та утриманням дорожньої інфраструктури, в 2016 році розпочато процес відновлення і модернізації вуличного освітлення.

Встановлення сучасних LED-ламп в місті надало можливість досягнути значної енергоефективності, тим більше, що ми були вимушені скорочувати період освітлення вулиць в вечірній час, через підвищення тарифу на електроенергію в 2 рази з початку року.

Також, я хочу анонсувати, що нарешті, ми проведемо реконструкцію центральної площі Ізюма. Вже розроблений проект та ведуться тендерні процедури. Проведення робіт з реконструкції площі заплановано на 2017 рік.

Поряд із тим, прикрасяться й інші мікрорайони. Вже навесні по всьому місту будуть встановлені 16 комплектів дитячих ігрових майданчиків, які дозволять дітям повноцінно розвиватися поряд з рідними домівками.

 1. Управління комунальним майном

Важливим питанням в роботі міської влади є ефективне управління комунальним майном територіальної громади м. Ізюм, до якого відносяться не тільки будівлі комунальних підприємств та установ міста, а ще й освіти, культури і спорту, а також, житло ізюмчан – багатоквартирні будинки.

Для оптимального і вигідного отримання коштів до міського бюджету від сплати за оренду комунального майна за моєю ініціативою була затверджена нова методика розрахунку і порядок плати за оренду та порядок проведення конкурсу на оренду комунального майна територіальної  громади міста Ізюм.

Завдяки таким новим нормативно-правовим актам, розробленим та затвердженим Ізюмською міською радою, у 2016 році до місцевого бюджету від оренди комунального майна надійшло 437 тис. грн. Це на 175 тис. грн. більше ніж в порівнянні з минулим роком.

Щодо багатоквартирних житлових будинків, то міська влада всебічно підтримує і допомагає ізюмчанам у створені об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Всього в місті за 2016 рік було зареєстровано 28 ОСББ, таким чином з 224  багатоповерхівок в ОСББ вже об’єднались 35 будинків.

За моєї ініціативи всім новоствореним ОСББ для допомоги в організації роботи з міського бюджету в 2016 році виділялися кошти у розмірі 10 тис. грн. на будинок

 1. Регулювання земельних відносин

Ключовим питанням в роботі міської влади є раціональне регулювання земельних відносин. Для цього необхідно, щоб ставка земельного податку для мешканців Ізюма і  розмір орендної плати за землю, а також надходження до міського бюджету були вигідні всім сторонам земельних відносин.

Для сприяння розвитку малого і середнього бізнесу в Ізюмі, а також для стимулювання місцевих підприємців офіційно оформлювати у власність земельні ділянки, ми прийняли рішення про зниження з 01 січня 2017 року ставки податку на землю для комерційної діяльності з 12% до 3%.

Таким чином, очікується збільшення надходжень до місцевого бюджету не за рахунок високої ставки податку на землю, як це було раніше, а за рахунок збільшення кількості власників та користувачів землею, які будуть офіційно сплачувати податки до місцевого бюджету за зменшеною ставкою.

Вже зараз ми побачили правильність такого рішення, тому що за 10 місяців 2016 року по платі за землю до міського бюджету надійшло  10 млн. грн. або майже в 3 рази більше показника минулого року.

Також, ведеться робота з підприємцями-боржниками по сплаті за землю, багато хто з них, на жаль, ухиляється від сплати податків.

Але всі ці випадки розглядаються комісією і готуються відповідні справи для передачі в суд.

Хочу зазначити, що в цьому році проводиться інвентаризація землі, як під громадську забудову та і під підприємницьку. Всі ділянки які не використовуються багато років будуть повернені громаді.

Закон один для всіх і нікому не вдасться уникнути сплати податків до міського бюджету, кошти з якого витрачаються для розвитку міста.

 1. Економіка комунальних підприємств

Значним досягненням в роботі міської влади я вважаю поступове відновлення роботи комунальних підприємств міста.

Це, в першу чергу, пов’язано із кардинальними кадровими змінами та змінами в підходах до роботи комунальних підприємств.

Хочу одразу зазначити, що всі наші комунальні підприємства працюють не для отримання прибутку, а для надання якісних послуг населенню, тому всі вони додатково фінансуються з місцевого бюджету.

Окремо хочу зупинитися на комунальному підприємстві  «Благоустрій міста Ізюм».

Я впевнений, що всі ви бачите, що в місті стало набагато чистіше та охайніше. Ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, проводиться своєчасний покіс трави і чагарників, ведуться роботи по зрізанню  аварійних  дерев та гілок, на всіх зупинках громадського транспорту встановлені урни для сміття.

Також, успіхи в роботі КП «Благоустрій міста Ізюм» були відзначені Союзом національних рейтингів України, який щорічно проводить фінансово-економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання в Україні.

В цьому рейтингу комунальне підприємство «Благоустрій міста Ізюм» за результатами роботи в 2016 році по темпам розвитку увійшло в першу десятку підприємств цього профілю піднявшись з 349 позиції, яку обіймало в минулому році.

КП «Благоустрій» стало одним з найкращих суб’єктів господарювання в номінаціях «Результативність та рентабельність роботи підприємства» та «Надійність і перспективність підприємства».

Щодо інших комунальних підприємств міста, то вони працюють в штатному режимі і про їх роботу більш детально в своїй доповіді розповість заступник з питань комунального господарства.

 1. Міжнародне співробітництво

Протягом 2016 року міською владою проводилася значна робота по залученню грантових коштів та міжнародних інвестицій на впровадження  енергозберігаючих технологій і розвиток соціальної інфраструктури міста.

Так за рахунок гранту Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО в місті з початку червня 2016 року тривають роботи по утепленню двох закладів відділу освіти Ізюмської міської ради: ІЗОШ №5 та дитячого садочку №17. Загальна сума гранту на виконання робіт становить 500 тис.€. Впровадження даного проекту дозволяє знизити втрати енергоресурсів, а це в свою чергу дозволить заощадити кошти місцевого бюджету на оплату енергоносіїв.

Першого грудня роботи по ДНЗ №17 завершені, є невеликі недоліки, які будуть виправлені. А з ІЗОШ №5 є певні проблеми з підрядником робіт, який не достатньо добре виконує їх, ми постійно ведемо контроль, сигналізуємо про цю ситуацію грантодавцю. Але, на жаль, проблеми все одно є і тому дата здачі об’єкту переноситься на два-три місяці.

На початку 2016 року було налагоджено партнерські стосунки  з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. В рамках підписаної Угоди в цьому році:

 • розпочався капітальний ремонт по впровадженню енергозберігаючих заходів в Ізюмському дошкільному навчальному закладі №12. Інвестицій залучено на суму – 300 тис.€.
 • триває розробка проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту в ІЗОШ № 2.

В рамках співробітництва з Українським Фондом соціальних інвестицій за підтримки Уряду Німеччини Ізюм бере участь в проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». В рамках цього проекту буде переобладнано нежитлове приміщення за адресою пр. Незалежності,65 під гуртожиток, а також проведено капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих заходів в Ізюмській гімназії №3. Загальна вартість проекту становить більш ніж 440 тис.€.

В цьому році було відновлено тісні міжнародні зв’язки з нашим містом-побратимом Тукумс в Латвії.

Під час перебування в Тукумсі наша делегація підписала меморандуми про співпрацю з містами Андрихув (Польща) та Хоні (Грузія). А також, домовилися про офіційні візити їхніх представників до Ізюма.

Таким чином, я впевнений, що в 2017 році список міст-побратимів Ізюма значно поповниться, а ми продовжимо налагоджувати міжнародну співпрацю Ізюма з країнами Європи та ближнього зарубіжжя.

 1. Економіка

Одночасно з цим, ми розпочали боротьбу з  “тіньовою” економікою в місті. Я зобов’язав профільних керівників апарату виконкому зробити аналіз та моніторинг підприємств, які ухиляються від сплати податків та легалізації робочих місць в Ізюмі. З такими підприємцями ми проводимо додаткову індивідуально-роз’яснювальну роботу щодо ведення комерційної діяльності в нашому місті.

Я добре усвідомлюю, що малий та середній бізнес в Ізюмі – це основний вид зайнятості наших мешканців. І тільки злагоджена взаємодія міської влади з підприємцями може стати успішною запорукою розвитку нашого міста. Один з прикладів це те, що нам вдалося знайти спільну мову з підприємцями торгового майданчику «Поворотка» і домовитися спільними зусиллями привести його до ладу.

Але я хочу відзначити, що погодні умови та деякі технічні проблеми, на жаль, в цьому році не дозволили нам реалізувати проект ремонту дорожнього покриття біля торгових яток «Поворотки». Та я запевняю, що вже навесні 2017 року наш план буде втілений в життя.

Бо саме це місце є візитівкою і обличчям Ізюма перед гостями нашого міста. А той стан в якому це місце перебуває стільки років не влаштовує ні місцевих підприємців, ні жителів.

Також, хочу зазначити, що міська влада слідкує за дотриманням адміністративного законодавства в сфері попередження та своєчасного реагування на порушення правил благоустрою міста.  Це, наприклад:

 • відсутність укладеного договору на вивіз сміття;
 • несанкціонована торгівля за межами торгових майданчиків;
 • продаж алкоголю та тютюнових виробів.

Запобігання цих порушень не тільки сприяє покращенню правопорядку в місті, а й збільшує надходження коштів до міського бюджету. А значить дає змогу збільшувати фінансування соціальних програм міста.

 1. Соціальний захист населення та охорона здоров’я

Рівень соціальної захищеності  ізюмчан – це показник турботи місцевої влади про людей. Саме опіка соціально незахищених громадян показує рівень цивілізованості суспільства.

Як я перед цим вже зазначав, виконавчий комітет та міська рада тільки за 10 місяців поточного року надали матеріальну допомогу ізюмчанам, що опинились в тяжких життєвих обставинах, на загальну суму понад пів мільйона гривень. І я вважаю це значним досягненням.

Наступним напрямком соціальної роботи в місті можна визначити забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті.

В цьому році міська влада повністю фінансує проїзд пільгових категорій ізюмчан в громадському транспорті. Сума витрат на забезпечення проїзду  16 тис. ізюмчан-пільговиків склала 400 тис. грн. на рік.

Так склалося, що держава переклала на плечі місцевого самоврядування утримання закладів професійно-технічної освіти. Для громади міста Ізюм це рішення стало несподіваним, оскільки в міському бюджеті на той час не були передбачені такі кошти.

Слід зазначити, що загальна сума витрат з міського бюджету на такі цілі складала значний відсоток власних надходжень бюджету і була важким тягарем для платників податків Ізюма. Але керівництво міста з відповідальністю взяло на себе зобов’язання по утриманню Ізюмського професійного ліцею.

Таким чином, виплати по заробітній платі викладачам, стипендії для студентів, оплата всіх комунальних послуг та харчуванню дітей в ліцеї частково було профінансовано за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 3,5 млн. грн.

Вперше за останні кілька років міська влада виділила кошти з міського бюджету на придбання медикаментів та оновлення медичного обладнання Ізюмської ЦМЛ у розмірі 1 млн. 388 тис. грн.

На закупівлю нового медичного обладнання, про яке детальніше розповість заступник з гуманітарних питань, з міського бюджету було виділено більше ніж пів мільйона гривень.

Також, значним досягненням в цьому році стало збереження вузлової лікарні в районі залізничного вокзалу.

Тепер жителі цих мікрорайонів можуть безпосередньо отримувати якісні медичні послуги в оновленому комунальному закладі охорони здоров’я «Міська залізнична поліклініка».

Хочу зазначити, що в 2017 році питання медицини для мене, як для Ізюмського міського голови стане пріоритетним. Ми направимо всі свої сили на створення в Ізюмі всіх необхідних умов для медичного обслуговування населення, щоб ізюмчани не їздили за допомогою до Балаклеї або Харкова, як це відбувається зараз. Ми кардинально змінимо підходи в надані медичних послуг і повністю забезпечимо необхідні умови для комфортної роботи медичного персоналу лікарні.

Тому вже зараз ми розробили проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт корпусу стаціонарного відділення Ізюмської ЦМЛ», який фінансуватиметься з фонду регіонального розвитку на 2017 р.

Слід зазначити, що розпочаті перемовини з німецькою компанією GIZ, щодо перебудови чотириповерхової недобудованої будівлі дитячої поліклініки, яка розташовується на території лікарняного комплексу. Та створення на її базі лікарняного закладу з обслуговування дорослих і дітей.

Це буде значним внеском в розбудову системи охорони здоров’я в Ізюмі.

 1. Освіта

Ні для кого не секрет, що саме на плечі батьків завжди лягала проблема проведення поточних ремонтів в школах. Але, на жаль, голос батьків дуже часто не враховувався при вирішенні фінансових питань.

Тому за моєї ініціативи була створена батьківська рада, яка об’єднує представників рад всіх шкіл, гімназій та дитсадків. Я вважаю, що це важливий крок до прозорої співпраці міської влади з батьками.

Дізнавшись про реальний стан справ в освітній сфері Ізюма ми без вагань збільшили додаткове фінансування освітніх закладів міста більш ніж в 9 разів у порівняні з минулим року. Тобто ця сума в 2016 році скала 1 млн. 177 тис. грн.

Таким чином, ми знизили фінансове навантаження на батьків і забезпечили дітей належними умовами перебування в школах та гімназіях міста

Разом з тим, ми провели чесний і відкритий конкурс з призначення директорів навчальних закладів Ізюма, за яким кожен бажаючий міг спостерігати наживо в мережі Інтернет.

Претенденти на посаду представляли перед конкурсною комісією своє бачення розвитку навчального закладу і презентували перспективний план роботи.

Таким чином, ми змогли об’єктивно визначитись з кандидатами, які дійсно підходили на таку відповідальну посаду, як директор школи чи гімназії.

В результаті їхньої роботи очікується значне підвищення якості освіти і забезпечення комфортних та безпечних умов перебування школярів в навчальних закладах.

 1. Культура

З метою патріотичного виховання та консолідації ізюмської громади було змінено формат проведення головних свят міста, таких як: Новий рік, свято Масляної, 8 березня, День міста, 25-а річниця незалежності України, День захисника України,  День підприємця та багато інших свят.

В 2016 році ми приділяли значну увагу розвитку культурно-мистецького простору в Ізюмі та всебічно підтримували місцеві таланти.

На вдосконалення матеріально-технічної бази закладів культури та проведення святкових заходів в цьому році з місцевого бюджету було додатково виділено майже 1 млн. грн., у порівнянні – в 2015 році ця сума становила всього лиш 144 тис. грн.

Так само, в цьому році ми провели відкриті конкурси на посади керівників закладів культури. І я хочу сказати, що керувати прийшли молоді, цілеспрямовані та перспективні люди.

Я впевнений, що з допомогою свої старших колег, які мають величезний досвід роботи, нові директори закладів культури покажуть гарні результати роботи.

 1. Молодь, спорт та іміджеві проекти

Хочу поділитися досягненнями в спорті та в роботі з молоддю.

Владислав Орел учень ІЗОШ №2 за підтримки управління молоді, спорту та іміджевих проектів переміг у гранті від фонду братів Кличків, в рамках якого школа отримала новий спортивний майданчик від торгової марки «Кока-кола».

Ми в цьому році значно знизили ціни на оздоровлення та відпочинок дітей в літньому таборі «Байдиківка».

Тим самим, зробили наш дитячий табір «Байдиківка» доступним для більшої кількості дітей.

Ми заснували в Ізюмі футбольний клуб ФК «Крем’янець» зі своїм власним стадіоном.

Команда вже брала участь в чемпіонаті області, і як для новачків, показала не поганий результат. Сподіваємося в новому році на нові перемоги.

Фінансування клубу відбувається за кошти міського бюджету, а також спонсорської допомоги місцевих підприємців, за що їм велика подяка.

Також, зроблено важливий крок в розвитку спорту нашого міста. Управління молоді, спорту та іміджевих проектів за моїм розпорядженням замовило розробку проекту реконструкції ФОК «Донець» з влаштування сучасного басейну. На першому поверсі реконструйованого ФОКа буде сам басейн, а на другому – спортивний зал.

Для реалізації цього проекту планується залучати грантові кошти і я сподіваюся, що мрія багатьох ізюмчан щодо відновлення в місті роботи басейну в найближчому майбутньому буде втілена.

Ми суттєво реформували сферу дитячого спорту в Ізюмі створивши єдину ДЮСШ, якій було присвоєно ім’я ізюмського баскетболіста і тренера Володимира Ткаченка, при цьому давши додаткові робочі місця для тренерів та обслуговуючого персоналу.

Таким чином, робота та фінансування мережі комунальних спортивних закладів міста тепер відбувається набагато ефективніше, що дає можливість рівномірно вдосконалювати матеріально-технічну базу всіх спортивних секцій міста та фінансово підтримувати талановитих ізюмських спортсменів.

Отже, шановні ізюмчани!

Цей рік для всіх нас був не простим, але як Ви зараз почули і побачили– за цей невеликий проміжок часу нам вдалося багато чого зробити на краще.

В 2016 році, вперше за останні п’ять років, показники зростання соціально-економічного розвитку Ізюма, нарешті, дозволили нам позбутися ганебного статусу депресивного міста і відкрити нову сторінку в історії Ізюма. 

Все це стало можливим лише завдяки злагодженій праці всіх органів місцевого самоврядування у взаємодії з громадою міста Ізюм.

Та не дивлячись на всі наші успіхи, попереду ще багато роботи.

Я впевнений, що і міська влада, і всі ізюмчани мають спільну мету – це жити в комфортному, безпечному і затишному місті.

Не зважаючи на всі труднощі в нашій країні ми повинні залишатися господарями в своєму рідному домі та разом наводити лад в Ізюмі.

За цей рік я, секретар міської ради, мої заступники, депутати міської ради, керівники виконавчих органів влади стали по-справжньому єдиною командою, одним цілим.

Ми чітко розуміємо завдання які перед нами стоять в майбутньому і бачимо реальні шляхи їх виконання.

За рік ми згуртувалися, налагодили систему управління і тепер ми підемо тільки вперед примножувати наші здобутки – на користь рідного міста та всіх його жителів.

Я впевнений, що разом, об’єднавшись всією громадою, ми обов’язково досягнемо бажаних результатів.

Я дякую всім та кожному з вас, хто щиро доклав власних зусиль для того щоб 2016 рік для Ізюма став роком зростання.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ІЗЮМУ!