251 переглядiв

17 грудня 2021 року в місті Ізюм відбулось урочисте відкриття проєкту-переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» – відеостудії для створення відеоконтенту регіонального та місцевого значення «Нове покоління»

IMG_5472

В ході реалізації даного проєкту  на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник» було обладнано відеостудію на загальну суму 1 млн. грн.( кошти з обласного бюджету – 700 тис.грн, кошти з місцевого бюджету – 300 тис. грн. в рамках співфінансування згідно умов конкурсу).

Для облаштування студії закуплено наступне обладнання:  фони вінілові, тканинні, паперові та текстурні, прищіпки для фонів, ворота студійні, підвісна рельсова система з пантографом, професійне світло, студійний суфлер, комп’ютер, зовнішні жорсткі диски, акустичну систему, квадрокоптер, професійну відеокамеру та фотоапарат, об’єктиви, картки пам’яті, штативи та інші аксесуари, гральний стіл, офісні меблі.

У відкритті проєкту  взяли участь депутат Харківської  обласної ради, голова комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований, депутати Харківської обласної ради Вісхан Ісламов та Сергій Гладкоскок, заступник  Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, начальник Управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова та директор комунального закладу охорони здоров’я «Ізюмський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради Віктор Кучеренко.

Розпочався захід з подорожі локаціями, що відображали кадри вже створених відеоробіт за участі вихованців та батьків Палацу, а потім гості відвідали створену студію, де відзначили високий рівень реалізації проєкту.

Тож відтепер Ізюмська громада має інструмент для створення сучасних просвітницьких, соціальних, культурних медіапроєктів, спрямованих на створення позитивного іміджу Ізюмської громади.