153 переглядiв

24 листопада відбулось засідання чергової сесії Ізюмської міської ради 8 скликання

DSC01322 

Перед початком роботи сесії під час заслуховування громадян з невідкладних питань, виступила місцева жителька Галина Амбардарян. У своєму виступі вона осуджувала непорядну  та агресивну поведінку деяких депутатів від ОПЗЖ та Блоку Світличної, які тим самим псують імідж вищого органу місцевого самоврядування – Ізюмську міську раду, викликають недовіру в громадян взагалі до влади та депутатів.

Далі Ізюмський міський голова Валерій Марченко, як і на минулій сесії, запропонував депутатам спочатку розглянути земельні питання, на ухвалення яких необхідно дві третини голосів. Більшість депутатів підтримала дану пропозицію.  Але знову під час розгляду цих питань, як і на всіх останніх засіданнях сесії, необхідної кількості голосів не вистачило для ухвалення проєктів рішень щодо регулювання земельних відносин.

Під час розгляду питань порядку денного знову не обійшлося без лайок, образ з боку депутатів від партії ОПЗЖ та Блоку Світличної. Кожне питання викликало з боку останніх обурення та неймовірну необґрунтовану агресію.

Не дивлячись на традиційну зухвалу поведінку цих  депутатів, які цього разу перевершили самих себе,  всі інші питання порядку денного, зокрема, земельні питання, які не потребують дві третини голосів, зміни до рішень сесій, бюджетні, комунальні, медичні питання  депутати розглянули і ухвалили. Зокрема, прийняли ряд важливих фінансових програм практично по всім галузям, які необхідні для прийняття бюджету громади на наступний рік.