475 переглядiв

Брифінг Ізюмського міського голови Валерія Марченка щодо запровадження карантину в Ізюмській міській ОТГ

4930344

Шановні жителі Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади!

Як ви знаєте, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України на всій території України через коронавірус оголошено тритижневий карантин.
У зв’язку з цим 12 березня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради. На ньому було прийнято рішення про призупинення навчального та виховного процесу в Ізюмській міській ОТГ до 3 квітня 2020 року в закладах освіти, культури та спорту.
Також забороняється проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Хочу зазначити, що на сьогодні в Ізюмській міській ОТГ не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус.
Міською владою вжито всі необхідні заходи для запобігання поширення коронавірусу.
Серед підприємств, установ, організацій та населення Ізюмської міської ОТГ буде проводитись робота по розповсюдженню інформації щодо запобігання захворювання на коронавірусну інфекцію.
Рішенням комісії у громадському транспорті зобов’язано проводити дезінфікуючі заходи. Буде також проведена перевірка по дотриманню відповідних санітарно-гігієнічних вимог щодо карантину у закладах торгівлі та обслуговування населення.
В медичних закладах вводяться обмеження для відвідувачів.
Прийом громадян структурними підрозділами Ізюмської міської ради на час дії карантину проводитись не буде до особливого розпорядження.
Просимо вас, шановні жителі ізюмської громади, зберігати спокій, оскільки приводів для паніки немає.
Також просимо дотримуватись стандартних рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я для зниження ризиків інфікування коронавірусом. А у разі потреби не зволікати і обов’язково звертатись до ваших сімейних лікарів.
Надалі всю оперативну інформацію ми будемо надавати через офіційний сайт Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади та через інші засоби масової інформації.

Дякую за увагу!


Розпорядження Ізюмського міського голови №038 від 12.03.2020 року

Протокол №5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 12.03.2020 року