183 переглядiв

Діти отримали новорічні подарунки від місцевих депутатів

изображение_viber_2021-12-28_09-48-29-993

Традиційно під час новорічних свят вітають дітей зі святами та дарують солодкі подарунки депутати Ізюмської міської ради від фракцій «Нові обличчя»: Олег Бондарєв, Руслан Марченко, Володимир Мацокін, Олена Андрушок, Юрій Бриль, Наталія Малик, Юлія Бережна, Михайло Зубко, Віктор Гаврашенко, Анатолій Жидков та «Слуги народу»: Еллада Бахтіна, Костянтин Петров, Валентина Тимофеєва, Сергій Філоненко, Руслан Грош, Олексій Безкоровайний, Валерій Гелла, Максим Стрельник.

Новий рік і Різдво – найулюбленіші дні як для дітвори, так і дорослих. Усі з нетерпінням чекали новорічних подарунків і мріяли гарно провести новорічні свята. Починаючи із Дня Святого Миколая, який відкриває цикл довгоочікуваних свят, діти з різних куточків Ізюмської громади  отримували вітання та солодкі подарунки від керівництва міста та депутатів. Так, Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав дітей зранку 19 грудня в Центрі соціальної реабілітації дітей та кожному вручив солодощі.

Привітали дітей та вручили подарункив  інклюзивному центрі від фракції «Слуги народу», в БК «Сучасник» від міської влади.

Також депутати кожен на своєму окрузі вітали дітлахів особисто та через голів квартальних комітетів.

Тож пора чудес триває і ізюмська малеча не залишилась без дива та подарунків.

Така увага дуже важлива для дітей. Щасливі дитячі усмішки, радісні очі і їхня безумовна віра у казку надихає кожного дорослого.