469 переглядiв

Завдяки спільній співпраці Ізюмського міського голови Валерія Марченка, депутатів Харківської обласної ради в Ізюмській громаді профінансовано заходи для безпечного і комфортного перебування дітей в навчальних закладах.

DSC01221

Так, в рамках програми «Безпечне місто» завдяки фінансовій підтримці депутата облради Юлії Ковалевської в ліцеях №1 та №4 встановлено камери спостереження, зокрема, по 8 камер по периметру закладів, по 2 камери –  у самих приміщеннях. На це депутати Харківської обласної ради виділили 248 тис. грн. У подальшому планується встановити камери спостереження у всіх навчальних закладах Ізюмської громади.

Також, в ліцеї №12 за фінансової підтримки депутатів  Харківської обласної ради Вісхана Ісламова та Юлії Ковалевської  наразі ведеться капітальний ремонт покрівлі. За словами директорки закладу Наталії Малик, покрівлі вже більше 60 років, через це під час злив вона постійно протікала, що викликало дискомфорт і у учнів і у вчителів  під час навчання у кабінетах на останньому третьому поверсі ліцею. Після ремонту заклад матиме 75% нової покрівлі. 

Наразі роботи тривають. На це спільно з депутатами Харківської обласної ради та Ізюмської міської ради було виділено трохи більше мільйона гривень. Закінчити роботи планується за два тижні.