Урядові портали

Ізюмські ліцеї відновлюють дистанційне навчання

У середу, 17 серпня 2022 р., відбулося онлайн засідання виконавчого комітету Ізюмської міської ради, на якому було прийнято рішення про затвердження мережі закладів освіти Ізюма на 2022/2023 навчальний рік.

Не дивлячись на те, що більшість навчальних закладів в Ізюмі зруйновані внаслідок військової агресії російських окупантів, міська влада, завдяки комунікації з педагогічними колективами та здобувачами освіти, які евакуювалися на підконтрольну територію України та в країни ЄС, зберегла всю освітню мережу в місті.

Завдяки цьому, всі 11 освітніх закладів, які раніше працювали в Ізюмській громаді, збережені і матимуть можливість продовжувати свою роботу, за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету України.

У свою чергу, Ізюмський міський голова Валерій Марченко доручив Управлінню освіти Ізюмської міської ради здійснити всі необхідні заходи для того, щоб навчальний рік для ізюмських ліцеїстів розпочався вчасно – 1 вересня.

У зв’язку з цим, батькам треба якнайскоріше звернутися до класного керівника або адміністрації свого навчального закладу з повідомленням про намір дистанційного навчання дітей.