Урядові портали

ІЗЮМСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВАЛЕРІЙ МАРЧЕНКО ПРО СИТУАЦІЮ В ГРОМАДІ

Шановні ізюмчани! З моменту деокупації Ізюма, міська влада приступила до виконання першочергових завдань в гуманітарній, комунальній і безпековій сферах. Значну допомогу нашій громаді надає керівництво Харківської обласної військової адміністрації, в особі Олега Синєгубова, а також наші міжнародні партнери та посли багатьох країн світу, серед яких Франція і Туреччина. Вагома підтримка надходить від благодійних фондів і волонтерських організацій.

Наразі спільними зусиллями нам вдається стабілізувати гуманітарну ситуація в місті. В першу чергу ми впорядкували видачу гуманітарної допомоги, яка надходить в центр прийому продовольств. Продуктові набори, засоби гігієни, побутова хімія, одяг та інші речі першої необхідності, тепер адресно доставляються всім мешканцям по спискам квартальних або відповідальних осіб в багатоквартирних будинках.
В Центральній міській лікарні “Піщанської Богоматері” та Амбулаторії №2 проходить видача безкоштовних ліків, дитячого харчування, підгузків для дітей і дорослих тощо. В закладах охорони здоров’я в центральній частині міста і на залізничному районі, лікарі проводять безкоштовне медичне обстеження всіх бажаючих.

Майже цілодобово проводиться відновлення мереж електро і газопостачання, але, на жаль, роботи ускладнені не тільки значними руйнуваннями, а й через суцільне замінування шляхів комунікацій. Також роботи ведуться на комунальних підприємствах “Благоустрій”, “Тепломережа” та “Водоканал”, а для часткового відновлення дорожнього полотна в місті вже розпочато підсипку доріг.

Рятувальні служби розбирають завали і розміновують території. Для виклику саперів для обстеження приватної території, мешканці громади можуть подати відповідну заяву до пожежної частини. А з понеділка, 26 вересня 2022 р. в Ізюмі вводиться комендантська година з 19:00 до 06:00 год. Також встановлюється повна заборона продажу будь-яких алкогольних напоїв. Правопорядок в місті забезпечуватимуть працівники Національної поліції.

Хочу іще раз подякувати всім хто зараз допомагає Ізюму і нашим мешканцям. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться якнайшвидше впоратися з усіма труднощами.