Урядові портали

Керівники Ізюма проінформували про стан справ в громаді

У приміщенні БК “Сучасник” 15 грудня відбулись збори голів квартальних комітетів, представників багатоквартирних будинків з начальником міської військової адміністрації та керівниками служб міста.

Перед присутніми виступили очільник міста Валерій Марченко та керівник Ізюмської поліції Дмитро Грінчак.

Питання порядку денного стосувалися життя Ізюма і громади в цілому. Це і робота банківських установ, оплата за комунальні послуги, міський транспорт, ремонт доріг, забезпечення ізюмчан дровами, інше.

З 16 грудня працівниками лісгоспу розпочнеться безкоштовна доставка дров ізюмчанам, які звернулися по допомогу до міської ради і у яких в оселях лише пічне опалення, – наголосив Валерій Марченко.

З міським транспортом ситуація складна, але вирішується. Перевізник Л.Г.Кругова ремонтує 2 автобуси аж у Черкасах. Незабаром вони приїдуть у місто, і, сподіваємось, наприкінці грудня у нашій громаді запрацює міський транспорт.

На запитання про поховання наших громадян, які загинули під час окупації Ізюма, очільник міста запевнив, що “поховання будуть, коли закінчиться окупація Харківської області.
Якщо це буде братська могила, то обов’язково буде і перелік прізвищ небіжчиків.”

На рахунок опалення у багатоквартирних будинках Валерій Марченко сказав, що “міська влада дає дозвіл на установку індивідуального опалення”.

Згідно з розпорядженням начальника міської військової адміністрації , в Ізюмі заборонені всі заходи, включно і новорічні.

Надія Петрова, керівниця управління соцзахисту населення, теж відповіла на запитання голів кварталів, які стосувались життя громади.

Л. Данилова фото К. Тарасюка