116 переглядiв

Художня школа зустрічає Новий рік

DSC01763

В Комунальному закладі спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради «Ізюмська художня школа ім. С.І. Васильківського» Новорічні заходи розпочалися 22 грудня з підведення підсумків загальношкільного конкурсу «Зимова казка у моєму класі». Метою даного конкурсу було розкриття творчого потенціалу  та професійного самовизначення учнів через їх особисту уяву шляхом створення декоративних композицій в класах-майстернях на новорічну тематику.  Завдяки цьому конкурсу вся художня школа поринула в атмосферу зимової казки та передноворічного чуда.

На захід  з солодкими  подарунками  для всіх дітей школи завітали почесні гості – Ізюмський міський голова Валерій Марченко та начальник Управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова, які привітали учнів з Новорічними святами, побажали подальшого розвитку їх талантів, успіхів у навчанні та міцного здоров’я!

Також керівництвом були вручені  презентаційні міські календарі на  2022 рік   викладачам школи Сороці В.Т., Міщенко Я.А., учениці 8-го класу Фендріковій Олександрі та майстрині-аматору Івановій Г.Ю., роботи  яких увійшли до сторінок календаря.

Від усіх працівників та учнівського складу школи  була висловлена глибока вдячність керівництву за постійну підтримку закладу, уважне ставлення до нагальних проблем, за можливість працювати та навчатися у оновлених відремонтованих приміщеннях,  за створення теплих комфортних естетично-привабливих  умов у школі.

Після урочистого відкриття заходу відбулося відзначення переможців та учасників конкурсу.  І місце здобули учні 4-Б класу ( класний керівник Зінченко К.Н.), ІІ місце учні 2-А та 2-Б класів ( класний керівник Пелех М.В.),  ІІІ місце здобули учні 3-Г та 3-Д класів( класний керівник Мироненко С.І.).

По завершенню заходу було зроблено спільне фото на добру згадку!