Урядові портали

НОВОВОЛИНСЬК ПЕРЕДАВ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ МІСТУ ІЗЮМ НА ХАРКІВЩИНІ

Під час попередніх волонтерських поїздок на Схід заступник міського голови Микола Пасевич побував в Ізюмі, де поспілкувався з очільником міста Валерієм Марченком. Він показав місто після окупації, знищену житлову та критичну інфраструктуру й попросив допомогти з будматеріалами, щоб місцеві жителі змогли хоча б частково підготувати свої оселі до зими.

Міський голова Борис Карпус відреагував на прохання та організував благодійну допомогу. Підприємство «Кроноспан УА» теж долучилося і передало 7 тонн тирсоплити. Нею місцеві зможуть закрити вікна у своїх будинках та установах.
Від німецького міста Крайльсгайм подарували пожежний автомобіль ДСНСникам Ізюму. За підтримки гуманітарного штабу Нововолинськ HELP, благодійної організації «Ротарі клуб» і наших міст-партнерів з-за кордону зібрали продукти харчування, теплі речі та медикаменти.

Днями відбулася волонтерська поїздка за участі міського голови Бориса Карпуса, його заступника Миколи Пасевича й начальника управління цифрової трансформації та комунікації Андрія Медини. Допомогли з доставкою автомобілів водії Богдан Ясинчук, Віталій Пилипюк і керівник УЖК 1, депутат міськради Микола Лукашук. В Ізюм доставили суттєву партію гуманітарної допомоги, поспілкувалися з міським головою Валерієм Марченком.
На власні очі змогли побачити наслідки перебування ворога в Ізюмі. Місто було в окупації пів року. Рашисти зруйнували 80% інфраструктури. Зараз Ізюм оговтується і повертається до нормального життя. Але для відбудови знадобляться роки.

Нововолинськ з першого дня війни працює на перемогу. Допомагаємо нашим Захисникам на передовій. Підтримуємо українські міста, які зазнали руйнувань. Лише разом зможемо гідно пройти ці важкі часи.