Урядові портали

Привітання з Днем Незалежності України 2022 року


Шановні ізюмчани!

Тридцять років ми жили в мирній процвітаючій країні, працювали і навчалися, ростили дітей і будували плани на майбутнє. Ми разом досягли значних результатів у розвитку нашого міста і планували продовжувати наш спільний успіх. 

Але до нас прийшла війна…

Сьогодні в День Незалежності України також виповнюється пів року з початку нашого протистояння ворогу, який хоче не тільки знищити наші багаторічні надбання, а й нав’язати всьому українському народу чужу волю. 

Зараз, ми як ніколи, усвідомлюємо найвищу цінність Незалежності, адже перед лицем смертельної загрози – ми стали справжніми Господарями на своїй Богом даній Землі. 

І за це ми будемо битися до нашої Перемоги! Кожен на своєму місці робить все можливе для того, щоб досягти звільнення України від російських окупантів і пришвидшити настання Миру! 

Це обов’язково станеться. Всі ми повернемось додому, пам‘янемо всіх Героїв, які віддали свої життя за Незалежність України і визволення Ізюма, а також вшануємо живих Героїв на параді Перемоги, що пройде і в нашому місті. А потім всі ми разом, як раніше, направимо свої сили на відновлення рідного краю і більше ніколи не допустиму війни в своєму домі!

Вітаю всіх з Днем Незалежності, тих хто зустрічає його із зброєю в руках, тих хто був вимушений виїхати з рідного міста і тих хто, на жаль, досі залишається в заблокованому Ізюмі. 

Зі Святом Вас, земляки! 

Слава Україні!

З повагою, Ізюмський міський голова 

Валерій Марченко