Урядові портали

Шановні споживачі!

Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж звертається до вас із наполегливим проханням – терміново погасити заборгованість за послуги з теплопостачання!

Підприємство закінчило надзвичайно складний і напружений опалювальний період 2022/2023 років і наразі розпочало підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону. У міжопалювальний період проводиться комплекс заходів по модернізації, ремонту устаткування і обладнання та проведення гідравлічного випробування мереж для забезпечення безаварійної роботи підприємства у зимовий період.

Окремо впливає на роботу підприємства той факт, що в зв’язку з військовою агресією частка котелень зруйновано, а інші мають значні пошкодження. 

В таких складних умовах сьогодення, ми повинні розуміти, що підготовка та початок наступного опалювального сезону залежить тільки від поєднання зусиль міської влади професійної майстерності працівників підприємства та безпосередньої підтримки з боку населення.

За підсумками опалювального сезону 2022/2023 року  борг населення з 01 січня 2023 року  склав більш ніж 13 млн. грн.

Загальна сума, яку заборгувало населення дорівнює 68,3 млн. грн. Тому підприємство не має можливості розрахуватися своєчасно за енергоносії та природний газ, що призведе до неможливості включення котелень восени 2023 року.

Просимо споживачів зателефонувати до відділу «Теплозбут»  або перевірити СМС повідомлення щоб звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання!

На період відсутності стаціонарного телефонного зв’язку інформацію можливо отримати за телефоном (050) 302-34-42 (з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00).

Слід зазначити, що у разі наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги, що перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, житлова субсидія на наступний період не призначається.

Споживачі, які мають значну заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання та не можуть її погасити одразу у зв’язку із важким матеріальним становищем, можуть звернутися до підприємства з метою реструктуризації суми заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання.

Сподіваємось на Ваше розуміння ситуації та громадську свідомість.

Щиро дякуємо споживачам, що дотримуються платіжної дисципліни при розрахунках за надані послуги теплопостачання!

Адміністрація Ізюмського комунального підприємства теплових мереж