Урядові портали

Ізюм та Дрогобич стали містами-побратимами

This gallery contains 8 photos.

У Ізюма з’явилося ще одне місто-побратим – місто Дрогобич, яке розташоване у Львівській області. Договір про партнерство підписали Ізюмський міський голова Валерій Марченко та міський голова Дрогобича – Тарас Кучма.

Голови громад домовилися спільно працювати з європейськими та державними фондами з метою залучення коштів для відновлення та розвитку своїх територій, а також вспебічної співпраці в усіх сферах життєдіяльності.

В свою чергу, очільник Дрогобича Тарас Кучма відзначив, що Ізюм – стратегічне місто у боротьбі з російським загарбником і після його деокупації, Дрогобич надасть для Ізюмської громади всю необхідну гуманітарну та будівельну допомогу, щоб якнайшвидше відбудувати наше місто та підтримати ізюмчан.

Таке співробітництво між українськими містами, в чергове доводить, що Схід і Захід разом!

Безоплатна правова допомога онлайн

This gallery contains 1 photo.

У Міністерстві культури та інформаційної політики України підготували добірку, куди можна звертатися за допомогою особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального.

Портали з інформацією, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:

– за Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку);

– у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право»;

– у месенджерах Телеграм та Вайбер;

– у кабінеті клієнта на сайті системи надання безоплатної правової допомоги;

– від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»;

– правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid».

Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Чергова евакуація пройшла успішно

This gallery contains 7 photos.

Цими днями відбулася чергова евакуація мешканців тимчасово окупованих населених пунктів Харківської області. Вдалося врятувати близько 783 людини, у тому числі ізюмчан.

Слід зазначити, що це вже четверта успішна евакуація з початку червня і всупереч відсутнім офіційним “зеленим коридорам”, представники всіх рівнів влади разом з волонтерами і координаторами міжнародних організацій, здійснюють необхідні заходи для порятунку людей.

За вдалу роботу в цьому напрямку Ізюмський міський голова Валерій Марченко вручив Лист-подяку координатору волонтерських штабів “Незламний Харків”, “Help me Kharkiv”, “Eventroom”, “D20 Kharkiv”, “Kharkiv Help” Віталію Дмитрюку.

Відзначаємо День Конституції України

This gallery contains 1 photo.

Сьогодні, захищаючи країну від військової агресії, ми боремося за наші цінності, які закладені в головному Законі держави – Конституції України.

Непорушність кордонів і територіальна цілісність, суверенітет і незалежність, безпека життя і здоров’я людини – це основні принципи, які нам належать по праву і ми будемо завжди їх відстоювати заради нашого мирного майбутнього.

Упевнений, що вже незабаром Збройні Сили України здолають наших ворогів і ми відновимо Конституційний лад на всій території України, зокрема і в Ізюмі. Зараз, як ніколи, всі ми єдині в прагнені повернутися додому і докладаємо для цього спільних зусиль, задля нашої Перемоги!

З Днем Конституції України!

Міська влада підтримує військових ТрО Ізюма

This gallery contains 6 photos.

Міська влада відвідала наших військовослужбовців із Сил територіальної оборони Ізюма, які зараз тримають оборону на передових позиціях Ізюмського напрямку.

Додали їм наснаги у вигляді передачі де чого необхідного, що має значно підняти їхній бойових дух.

Вцілому ж настрій у наших військових бадьорий, мотивація безмежна, а воля до Перемоги не вичерпна.

Варто відзначити ефективне використання нашою Армією військових засобів ураження, наданих міжнародними партнерами. Завдяки цьому ЗСУ вдається поступово переходити від маневреної оборони до контрнаступальних дій, у результаті яких має бути визволений Ізюм.

Підтримуємо нашу Армію! Слава Україні!

На Херсонщині загинув військовослужбовець з Ізюма

This gallery contains 1 photo.

Захищаючи Україну від російської агресії на Херсонщині загинув ізюмчанин Максим Поправка.

Наш земляк служив у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ, входив до громадської організації “Ветерани АТО м. Ізюм” та був справжнім патріотом України і рідного міста.

Міська влада, від імені всіх мешканців нашої громади, висловлює щирі співчуття рідним Максима. Його подвиг буде навічно закарбований в пам’яті ізюмчан.

Герої не вмирають!

Офіційний сайт Ізюма знову працює

This gallery contains 2 photos.

Ввечері 23 лютого 2022 р. Офіційний сайт Ізюмської міської територіальної громади піддався кібер атаці російських хакерів і був заблокований майже півроку.

На жаль, більша частина структури сайту була видалена разом із даними, які знаходилися у відкритому доступі і зберігалися на сайті з 2015 року.

Наразі доступ до офіційного сайту Ізюма відновлений і тепер міська влада буде оприлюднювати всю актуальну інформацію про події в громаді.

Слідкуйте за новинами тільки з офіційних джерел інформації за посиланням https://city-izyum.gov.ua/