177 переглядiв

В День Святого Миколая в Ізюмській громаді традиційно відкрито головну ялинку

 DSC01704

Із Дня Святого Миколая починаються новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. День Святого Миколая – особливий для кожного з нас, адже всі ми з трепетом чекаємо від Чудотворця здійснення заповітної мрії.

Саме цього дня в Ізюмі відкрили головну новорічну ялинку міста. Вже стало традицією, що 19 грудня вмикаються вогні героїні новорічних свят та на центральній площі проводиться масовий святковий захід. Головна подія, яка розпочинає цикл  новорічних та різдвяних свят, зібрала біля ялинки дітей та дорослих.

На святі було присутнє і  керівництво громади. Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав присутніх зі святами та побажав у новому 2022 році щастя, здоров’я, добробуту та миру.

Прибув на дійство і Святий Миколай, який запалив на головній ялинці Ізюмської громади  різнокольорові яскраві вогники. Після чого центральна площа наповнилась атмосферою зимових свят. Ізюмчани не упустили можливості зробити фото, зокрема біля нової новорічної інсталяції.