74 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

01

Шановні жителі Ізюмської громади!
Від щирого серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нам є за що подякувати 2021 року і є чим пишатися. В цей рік боротьби з пандемією хочу подякувати тим, хто рятує наші життя, ризикуючи власним здоров’ям заради інших, – нашим медикам. Велика подяка працівникам закладів освіти, культури, спорту, соціального захисту за їх професіоналізм, який дозволив з гідністю пройти випробування пандемією. Вдячний працівникам комунальної сфери, бізнесу, які роблять життя мешканців громади комфортним та успішним. Хочу подякувати за мирну новорічну ніч українським військовим, які зараз не за святковим столом, а в холодному зимовому окопі зі зброєю в руках охороняють мир і спокій українців.
Ось і відходить в історію 2021-й рік – нелегкий, але щедрий на добрі справи та успіхи. Ми пишаємося тим, що в цьому році завершили будівництво міського басейну, капітально відремонтували ліцей №2, садочок №16, покрівлю в ліцеї №12, почали капітальний ремонт в ліцеї №6. Капітально відремонтовані дороги по вулицях Київська, Лермонтова, провулку Толстого, частково по вулиці Гоголя. В рамках Програми Президента «Велике будівництво» Ізюмська лікарня отримала сучасний комп’ютерний томограф. Закуплено в медичні заклади міста обладнання для боротьби з коронавірусом. Дбаємо про безпеку наших громадян. В рамках програми «Безпечне місто» встановлюються камери відеоспостереження. В цьому році їх почали встановлювати в навчальних закладах – це ліцеї №1, №4 та №2. Постійно на контролі влади знаходиться соціальна складова. В 2021 році з міського бюджету використано майже 4 млн. грн. на різні види матеріальної допомоги та пільгове перевезення.
І я вважаю одним із найголовніших успіхів те, що завдяки позиції Президента та розуміння з боку міської влади нам вдалося утримати ціни на тепло для мешканців громади на рівні минулого року, незважаючи на подорожчання всіх енергоносіїв, бо є розуміння, що людям зараз не легко.
Багато чого зроблено в 2021 році. Прагнемо і в наступному році зробити життя мешканців громади більш комфортним і успішним – це наш основний пріоритет.
Дорогі земляки! Хочу побажати вам в новому 2022 році успіхів, перемог, любов. Міцного здоров’я вам та вашим рідним. Процвітання, злагоди, достатку, здійснення всіх бажань та мрій всій нашій великій Ізюмській громаді!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.