46 переглядiв

Звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

_vshanuvannya_uchasnikіv_lіkvіdatsії_avarіїї_na_Chornobilskіy_AES

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Одну з найбільших світових техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. Чорнобильська катастрофа є болем для всієї України. Її наслідки ми відчуваємо й донині. Але вони могли бути значно більшими, якби не мужність ліквідаторів.
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня 35 років тому відбулася здача в експлуатацію саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.
Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, мужність та самовідданість у тих екстремальних обставинах. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.
Щиро бажаю всім вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.