Урядові портали

Звіт Ізюмського міського голови Валерія Марченка за місяць роботи після деокупації Ізюма 

Шановні ізюмчани! Рівно місяць тому, 14 вересня 2022 року, Президент України Володимир Зеленський провів урочисту церемонію підняття Державного Прапору України над визволеним, від російських окупантів, Ізюмом.

Після цього міська влада активно долучилася до роботи і за цей місячний термін виконала першочергові завдання для забезпечення життєдіяльності найкритичніших сфер нашої громади.

В першу чергу ми стабілізували гуманітарну ситуацію. Всі ізюмчани вчасно отримали і продовжують отримувати гуманітарну допомогу. Продукти харчування, вода, засоби гігієни, побутова хімія, одяг, речі першої необхідності тощо, видаються квартальним або відповідальними особам згідно складених списків мешканців, що проживають на відповідному кварталі або багатоквартирному будинку.

Також зараз ми проводимо видачу будівельних матеріалів для громадян, які самостійного лагодять свої оселі, що постраждали внаслідок військової агресії російських окупантів, а для ремонту осель мешканців вразливих категорій, ми залучаємо до роботи волонтерів “Добробату” і бригади ДСНС.

Особливо важливим питанням для нас стало вирішення проблеми подачі електропостачання і газопостачання в місто. Вже зараз працівники служб почерзі підключають світло і газ у всі мікрорайони в Ізюмі і домоволодіння в старостинських округах нашої громади. Паралельно триває підключення абонентів до централізованого водопостачання і водовідведення. Також розпочинаються пуско-налагоджувальні роботи системи теплопостачання для опалення багатоповерхівок, які придатні до цього.

Комунальники у співпраці з дорожніми службами проводять прибирання вулиць і поточний ремонт доріг. Будуються тимчасові переправи через річку, щоб забезпечити нормальний рух транспорту в зимовий період.

Сфера охорони здоров’я безперебійно надає безкоштовні медичні послуги населенню. Працюють амбулаторії сімейної медицини, міська лікарня та мобільний шпиталь міжнародної організації Samaritan`s Purse. Тож, закликаю всіх ізюмчан зараз приділити час своєму здоров’ю і пройти безкоштовний медичний огляд у іноземних фахівців, які після прийому у лікаря, видають пацієнтам безкоштовні ліки.

Розпочалися виплати пенсій і матеріальної допомоги мешканцям, що знаходилися в Ізюмі під час тимчасової окупації.

Відкриваються приватні підприємства, такі як Хлібозавод, пошта, автозаправочні станції, аптеки та інше, а тепер з підключенням електроенергії масово запрацюють торгівельні об’єкти і мережі.

Місто поступово повертатиметься до звичних справ. Порівнюючи Ізюм за цей місяць, можна сказати, що громада ожила – люди нарешті вийшли з підвалів і укриттів, а навколо всюди проходять ремонти і прибирання.

Хоча й попереду важка зима, я впевнений, що разом ми зможемо подолати всі труднощі. До того ж ми маємо дуже багато партнерів і друзів, які постійно нам допомагають в цей один з найважчих для нас періодів.

Тому, я щиро дякую всім хто зараз підтримує Ізюм і ізюмчан. Представникам влади всіх рівнів, волонтерам, міжнародним організаціям, службам ДСНС, комунальникам, лікарям, правоохоронцям і, авжеж, Збройним Силам України!

Разом Переможемо!

Слава Україні!