Урядові портали

Ізюм представили на міжнародному форумі «Rebuild Ukraine 2023»

15-16 лютого офіційна делегація Ізюмської громади взяла участь уміжнародному форумі «Rebuild Ukraine 2023».

Цей захід об’єднав керівників постраждалих громад та міст, представників влади з міжнародними фінансовими установами та фондами, інвесторами та представниками будівельних спільнот, з метою залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, що постраждали від ворожих обстрілів. 

Від Ізюма було представлено 7 проєктів різного спрямування – соціального, екологічного, інфраструктурного та інвестиційного. 

Один із них, під назвою «Спортивно-мистецький комплекс «Залізничник», презентував на виставці для всіх учасників форуму заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максим Стрельник, який значив, що даний проєкт включає в себе цілий кластер по відбудові пошкоджених об’єктів культури, спорту та міського парку.

Також нашу громаду представляв на окремому стенді секретар Ізюмської міської ради Костянтин Петров, який детально ознайомлював всіх охочих з кожним із підготовлених проєктів та обмінювався контактами для ймовірної подальшої співпраці у їхній реалізації. Питання відновлення і модернізації житлово-комунальної сфери обговорював під час офіційних зустрічей заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук.

Загалом нашим місто зацікавилися понад півсотні делегацій з таких країн, як: США, Німеччина, Італія, Франція, Португалія, Польща, Латвія та інші. 

Так, наприклад, був підписаний меморандум щодо співпраці з Торгово-промисловою палатою Італії, про який напередодні вів перемовини начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко. 

Тож, за результатами міжнародного форуму «Rebuild Ukraine 2023» міська влада продовжує роботу по комунікації з усіма зацікавленими сторонами та обговоренню майбутніх заходів по відбудові і відновлені зруйнованих, в наслідок військової агресії російських окупантів, об’єктів Ізюмської міської територіально громади.

Керівництво місто відкрите до взаємодії з міжнародними партнерами і розраховує на плідну співпрацю з іноземними або національними фондами, які готові долучатися до спільного відновлення та розвитку нашого міста.

Дивитись відео з конференції