Урядові портали

18 квітня – День створення Товариства Червоного Хреста України

18 квітня є важливою датою в історії України, оскільки саме в цей день було створено товариство Червоного хреста України – відому гуманітарну організацію, яка надає медичну та гуманітарну допомогу національному та міжнародному рівні.

Товариство Червоного хреста України було засноване 18 квітня 1918 року в Києві під час складних історичних часів. З моменту свого створення, воно відіграє важливу роль у забезпеченні медичної та гуманітарної допомоги в разі природних катастроф, воєнних конфліктів, масових неприємностей та епідемій.

Головна мета товариства – надання медичної допомоги постраждалим, забезпечення допомоги вразливим категоріям населення, допомога в організації пошуку та обміну військовополоненими, а також проведення роботи з профілактики та лікування захворювань.

Завдяки внеску Червоного хреста України, багато постраждалих мали можливість отримати необхідну медичну та гуманітарну допомогу, покращити свої життєві умови та отримати підтримку у нелегкий час воєнних дій. Робота організації була важливим фактором в захисті прав та благополуччя населення, яке стало жертвою військових дій в Україні.