За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України фінансування проєкту «Прихисток» в рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333 з боку Управління Верховного комісара ООН у справах біженців продовжено до грудня 2024 року.
Компенсація надається власникам житла за безоплатне розміщення ВПО, крім осіб, з яким вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні).
Компенсація за одного проживаючого на теперішній час становить 14,77 грн за добу.
Щоб отримати компенсацію, власникам житлових приміщень (або їх законним представникам), потрібно:
Не пізніше наступного дня за днем розміщення ВПО подати відповідне повідомлення до Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради. При собі мати документи, що підтверджують подану інформацію:
Щомісяця з 1 до 5 числа подавати заяву до Управління щодо кількості днів та кількості людей, які проживали за відповідною програмою.
Для отримання більш детальної консультації з вищезазначених питань, необхідно звертатися до Управління за адресою: Харківська обл., м. Ізюм, вул. Покровська, буд. 32, каб. 4, телефон для довідок: (099)3077400.