
Шановні жителі Ізюмської громади !
Вітаю вас із світлим і величним святом — Різдвом Христовим!
Бажаю, щоб у кожній родині панувала злагода, за столом збиралися найрідніші, а різдвяна коляда принесла звістку про перемогу та спокій. Нехай світло Різдва переможе будь-яку темряву!
Ізюм пережив тяжкі часи, але вистояв. Завдяки мужності наших захисників, завдяки незламності кожного з вас — місто живе, відроджується, наповнюється світлом і добром.
Нехай це свято подарує нам диво, якого ми всі так чекаємо. Миру, світла та єдності в кожну оселю.
Бережімо одне одного, підтримуймо, як одна велика ізюмська родина.
З повагою, начальник Ізюмської міської військової адміністрації Сергій ФЕДЧЕНКО