
Відкриття амбулаторії в селі Кам’янка стало результатом спільних зусиль Ізюмської міської військової адміністрації, Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я.
Перевірити роботу нового закладу охорони здоров’я в селі, завітали народний депутат України Олександр ЛІТВІНОВ, начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ та начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій МАРЧЕНКО.
В амбулаторії працюватиме виїзна мобільна бригада, до якої увійдуть лікарі та медсестри сімейної медицини. В амбулаторії планується надавати широкий спектр медичних послуг, що значно полегшить доступ місцевих жителів до первинної медико-санітарної допомоги.
У зимовий період амбулаторія використовуватиметься, як “Пункт незламності” для кам’янчан, надаючи їм доступ до теплого і комфортного місця із зв’язком та інтернетом. Це буде забезпечено завдяки роботі станції супутникового інтернету “Starlink”, яка живитиметься від енергії сонячних батарей.
Після огляду приміщення амбулаторії, посадовці провели зустріч з кам’янчанами обговоривши плани на майбутнє відновлення села та запевнили, що всі хто наразі проживає в Кам’янці отримають необхідну гуманітарну допомогу на зимовий період.
Дивитись відео








