ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Урядові портали

В Ізюмі вшанували 210-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року, в день 210-ї річниці від дня народження великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка, місто Ізюм вшанувало його пам’ять заходом з покладання квітів до пам’ятника Кобзаря.

Тарас Шевченко, чия творчість та спадщина є основою сучасної української літератури, завжди буде символом боротьби за свободу та незалежність України. Його слова та ідеї продовжують надихати покоління українців на шляху до збереження національної ідентичності та культурної спадщини.

У цей день ми зібралися разом, щоб віддати шану пам’яті Тараса Шевченка, поклавши квіти та вшанувавши хвилиною мовчання його внесок у розвиток української нації. Начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко висловлює слова вдячності всім присутнім за участь у заході та нагадує про важливість пам’ятати про великих людей нашої історії, які формували та захищали культурні та національні цінності України.