Урядові портали

Квіти та дерева для Ізюма

КП «Благоустрій м. Ізюм» вкотре отримав зелені насадження, туї, кущі, різновидні квіти, багатолітні дерева від благодійника, приватного підприємця Лисенко Сергія Миколайовича з міста Харкова, керівника всеукраїнської акції «Прапор України – Прапор Миру», який став ініціатором благодійної акції і об’єднав навколо себе людей однодумців, благодійників, приватних підприємців, які допомогли в придбанні зелених насаджень для нашого центрального парку, який зазнав значних руйнувань від бомбардувань рф.

Працівники «Благоустрій м. Ізюм» висадять зелені насадження на центральній площі, центральному парку та в інших частинах міста.

Завдяки спільним зусиллям Ізюмської міської військової адміністрації з благодійними організаціями озеленення міста триває, як сказав Лисенко Сергій Миколайович: «Славні Збройні Сили України зробили місто Ізюм вільним і мирним, а ми зробимо зеленим і квітучим».

Велика подяка людям, які не залишилися осторонь, а на благодійних засадах від щирого серця допомагають зробити наше місто зеленим та квітучим!

Дивитись відео