П’ять місяців мешканцям деокупованого Ізюму надавали адмінпослуги за допомогою мобільної станції ГУ ДМС у Харківській області. Нагадаємо, будівля, в якій розташовувався Ізюмський відділ міграційної служби було знищено ворожою ракетою вщент. Наразі всі роботи по відновленню завершені і ми раді вітати громадян у світлому і сучасному відділі ДМС у місті Ізюм.
Відкрив відділ начальник ГУ ДМС у Харківській області Олександр Тімонов і його заступниця Олена Чирик. На відкриття завітав Марченко Валерій Віталійович, голова військової міської Ізюмської районної адміністрації.
В відділі можна відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку і оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Довідково:
Ізюмський відділ ГУ ДМС
Телефон для довідок: +38(095)045-2263
❗️Запис в підрозділ можливий через сервіс «Електронна черга».
https://dmsu.gov.ua/services/online.html
❗️У відділі працює пільгова поточна черга доступна тільки для наступних категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, громадяни з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.
Графік прийому громадян:
Пн-пт, 9:00 – 16:00.
Ми маємо захищати і допомагати тим, хто в цьому потребує найбільше. Сьогодні приорітет в поточній черзі надається дітям (оформлення паспорта вперше 14 років), людям, які втратили документи через військову агресію і військовослужбовцям.