Деокуповане місто Ізюм та с. Кам’янка в Харківській області, яке постраждало під час військової агресії росіян відвідали президент «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission» (GEM) Майкл Капоні та американський бізнесмен та меценат Говард Баффет – засновник однойменного благодійного фонду «Говард Баффет».
Благодійники привезли для мешканців Ізюмської громади вантажівки з сімейними наборами та пакунки зі смаколиками для малечі. Також, зазначили, що мають масштабну віконну програму і плануємо вставити вікна по всьому Ізюму. Зараз вже встановлено біля 1,2 тис. віконних панелей і плануємо встановити ще 10 тис.
Пан Майкл Капоні зазначив, що «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission» у партнерстві з фондом «Говарда Баффета» тісно співпрацюють з місцевою владою міста та планують і надалі підтримувати довготривалі стосунки, щодо відновлення Ізюму. Всі роботи по відновленню «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission» та фонд «Говарда Баффета» роблять з координацією з місцевою владою.










