Урядові портали

Начальник Ізюмської міської військової адміністрації провів апаратну нараду

Щоденно в Ізюмській міській військовій адміністрації проводиться апаратна нарада з керівниками виконавчих органів, директорами комунальних підприємств і державних організацій, під керівництвом начальника Ізюмської МВА Валерія Марченка.


Чергову нараду, Валерій Віталійович розпочав з представлення новопризначеного заступника Ізюмської міської військової адміністрації Максима Стрельника. Далі очільник громади обговорив з присутніми основні організаційні питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.


Усі керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про поточний стан справ у підпорядкованих ним ділянках роботи та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.


Особливу увагу приділили питанням сталого функціонування комунальних підприємств і закладів охорони здоров’я, забезпечення соціального захисту населення.


Також під час апаратної наради керівниками структурних підрозділів було порушено ряд проблемних питань відповідно до своєї компетенції, які було розглянуто в робочому порядку та дано відповідні доручення щодо їх вирішення.