Урядові портали

Німецьке міністерство закордонних справ передало ІКВВКП колісний екскаватор Тerex mobile excavator TW110

ІКВВКП 27.04.2023 року з Німеччини, як гуманітарну технічну допомогу через проєкт Стабілізаційна платформа Німецького міністерства закордонних справ отримали колісний екскаватор Тerex mobile excavator TW110, разом з яким прибув вкрай необхідний для нас, гідравлічний молот. Завдяки сучасному екскаватору та гідравлічному молоту значно прискориться виконання аварійно відновлювальних робіт, в тому числі в зимовий період. Зазначені технічні засоби стануть в нагоді при перекладці зруйнованих мереж, відновленні водопостачання та водовідведення, та демонтажу зруйнованих внаслідок обстрілів будівель та споруд.

Дякуємо Grischka Schmitz-Öhl, Urs Fruehauf та усій команді стабілізаційної платформи, a також німецькому Міністерству закордонних справ (Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew), яке профінансувало надання цієї важливої допомоги.

Дякуємо за потужну координаційну допомогу Мотиля Володимира та Асоціацію водоканалів України «Укрводоканалекологія».

Отримана підтримка у сфері водопостачання і водовідведення робить важливий внесок для стабілізації ситуації у містах та районах, які постраждали внаслідок російської агресивної війни.