Урядові портали

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.Найменування замовника: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

2.Код за ЄДРПОУ замовника: 31694098

3.Назва предмета закупівлі: Сміттєвоз із боковим завантаженням, Аварійно-ремонтна майстерня (за національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби).

4.Кількість: Сміттєвоз із боковим завантаженням – 2 од.;

                     Аварійно-ремонтна майстерня – 1 од.

4.Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, а також виходячи з потреб замовника.

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 10241540,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023р.

6.Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “Prozorro” та на аналогічних торговельних електронних майданчиках.