Урядові портали

Послідовність дій для отримання відшкодування за пошкодженні об’єкти нерухомості (приміщення, квартири, будинки)

1) Власнику майна у додатку “Дія” треба особисто подати повідомлення про пошкоджене житло або звернутися до працівників центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м.Ізюм,вул.Соборна 50.

2) Написати заяву для обстеження і отримання акту на пошкоджене майно та здати її у загальній відділ на першому поверсі Ізюмської міської ради за адресою: м.Ізюм, вул.Васильковського 4.

3) Зареєструватися в УЖКГ з визначенням дати і часу комісійного виїзду для обстеження (кабінет 1 на другому поверсі міської ради), при собі мати: паспорт, код, техпаспорт на будинок/квартиру, правовстановлюючі документи на житло, роздруковані фото пошкоджень.

4) Подати заяву у додатку Дія на відшкодування.

Пояснення щодо ДРРП (державний реєстр речових прав).

Відповідно частини 3 статті 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» , права, зареєстровані до 1 січня 2013 року є дійсними, але вся інформація про таку реєстрацію повинна бути перенесена (внесена) до Державного реєстру прав, для синхронізації баз даних. 

Право власності вважається зареєстрованим після реєстрації державним реєстратором в Державному реєстрі прав.

Для отримання зазначеної послуги з держреєстрації, треба звернутися до відповідного відділу у ЦНАП за адресою: вул. Соборна, 50, м. Ізюм.