Урядові портали

ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГА СІМ’ЯМ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ!

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення та Ізюмська міська військова адміністрація постійно надає різні види соціальних послуг незахищеним та вразливим категоріям населення, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей/осіб та їх дітей. Одним із напрямків роботи в тяжкий для нас час є сприяння в отриманні гуманітарної допомоги сім’ям/особам, які її потребують у вигляді одягу, продуктових наборів, дитячого харчування та засобами особистої гігієни. Завдяки благодійних та громадських організацій наша громада намагається задовольнити потреби людей та надати відповідну допомогу.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, та якщо ви маєте бажання взяти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги сім’ям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Ізюм, вул. Васильківського, буд.1 (приміщення дитячого садочка №9), Ізюмський МЦСССДМ, та за тел. +380993507625 або до гуманітарного штабу приміщення кінотеатру «СПАРТАК» .

Не залишайтесь осторонь проблем сімей/осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги нашої громади!