Урядові портали

В Ізюм завітав посол Франції в Україні

18 червня 2023 р. посол Франції в Україні Етьєн де Понсен  прибув із візитом до міста Ізюм та зустрівся з начальником Ізюмської міської військової адміністрації Валерієм Марченком та начальником Ізюмської районної військової адміністрації Степаном Масельським.

В рамках візиту, посол відвідав Ізюмську лікарню “Піщанської Богоматері”, де Валерій Марченко повідомив, що  наразі триває збір коштів для ремонту лікарні під патронатом Першої леді України Олени Зеленської. Очільник нашої громади запропонував послу також долучитися до цієї благодійної ініціативи. 

Окрім цього, сеньйор де Понсен оглянув цвинтар на вул. Шекспіра, де були виявлені факти воєнних злочинів російських окупантів – зокрема й за участі французьких слідчих. А також долучився до роботи комунальників по відновленню благоустрою на центральній площі міста.

Наприкінці зустрічі посол Франції відзначив, що вже був в Ізюмі після деокупації міста у вересні 2022 р. і порівняв обстановку в громаді зазначивши, що приємно вражений позитивними змінами у відновлені Ізюма.