Урядові портали

В Ізюмі почали зарахування субсидій на банківські картки

У зв’язку з військовою агресією російських окупантів проти України, нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на деокупованих територіях проводиться згідно нормативно-правових актів, що діють під час воєнного стану.

Тому ізюмчанам грошові перекази наразі надходять на рахунки в «Ощадбанк», які видають їх тільки через касу відділення. Ця ситуація призвела до величезних черг у відділенні «Ощадбанку», а людям похилого віку дуже важко відстояти чергу для отримання свого грошового переказу. 

Для вирішення цієї проблеми начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко, за підтримки начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, офіційно звернувся до Уряду України з проханням дотримання вимог чинного законодавства, в частині перерахування  субсидій ізюмчанам на банківські картки. 

Завдяки цьому, від сьогодні клієнти «ПриватБанку» та «Ощадбанку» вже почали отримувати грошові перекази по субсидіям на свої банківські картки.

Таким чином, ізюмчанам, що мають рахунки в цих банках, більше не треба відвідувати відділення «Ощадбанку» для отримання зарахувань на субсидію, оскільки гроші на субсидію зараз і в подальшому будуть нараховуватися на їхні банківські картки.