Урядові портали

В Ізюмі проводять роботи по озелененню громадських місць

Внаслідок військової агресії російських окупантів, в Ізюмі було пошкоджено близько 200 дерев в Центральному парку міста. Для того щоб відновити улюблене місце дозвілля ізюмчан, міська влада звернулася до благодійників за допомогою, оскільки власними силами це наразі було зробити неможливо.

У неділю, 21 травня, начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій МАРЧЕНКО, його заступник Максим СТРЕЛЬНИК, директор КП «Благоустрій м. Ізюм» Юрій БРИЛЬ, радо зустріли  благодійників, котрі відгукнулися на пропозицію надати допомогу з масштабного озеленення пошкодженого парку і площі нашого міста.

Завдяки генеральному директору КО «Київзеленбуд» КОРОЛЬ Олексію Валентиновичу, в.о. директора КП «Лісопаркового господарства «Конча-Заспа» ЩЕРБЕЙ Івану Івановичу, приватному підприємцю та керівнику всеукраїнської акції «Прапор України – Прапор Миру» ЛИСЕНКО Сергію Миколайовичу місто Ізюм безкоштовно отримав: зелені насадження, туї, кущі, різновидні квіти, багатолітні дерева тощо. 

Дякуючи Максиму БЕЦ – ландшафтному дизайнеру “Київзеленбуд”, який займався проектуванням клумби «Ізюм – це Україна» та висадженням зелених насаджень у центральну парку міста, зараз зелені насадження радують своїм виглядом місцевих мешканців та гостей.

Від Ізюмської громади висловлюємо щиру вдячність благодійникам за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад, шановні благодійники, показовий. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.