Урядові портали

В Ізюмі відбулася апаратна нарада з комунальниками

23 лютого начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко провів нараду з представниками комунальних підприємств стосовно забезпечення комунальних потреб міста та повідомив про можливості співпраці з міжнародними організаціями, у питаннях відновлення спецтехніки та комунальних мереж.

Стала робота комунальної громади-це одне з найважливіших завдань місцевої влади. Комунальні послуги, такі як водопостачання, вивіз сміття, водовідведення, теплопостачання, є необхідними для забезпечення комфортного життя мешканців міста. Для забезпечення відновлення повноцінної роботи всіх комунальних сфер, які постраждали від військової агресії російських окупантів, необхідно відновити зруйновану спеціальну техніку та відповідне обладнання, яке було знищене або викрадене під час окупації міста.

На нараді секретар Ізюмської міської ради Костянтин Петров надав інформацію комунальним службам, про можливості участі у європейських грантах та співпраці наших комунальних підприємств з іноземними фондами, з якими представники міської влади ознайомилися на міжнародному форумі «REBUILD UKRAINE 2023».

Загалом, відновлення повноцінної роботи комунальних підприємств міста–це складний та нагальний процес, який потребує співпраці органів влади, закордонних партнерів, комунальних підприємств та мешканців міста.

І цей процес вже розпочато!