Урядові портали

Валерій МАРЧЕНКО «Ми повинні пам’ятати героїв – чорнобильців, які захистили нас від смертельної загрози»

26 квітня – це день, який нагадує нам про трагедію, яка сталася на Чорнобильській атомній станції. Цей день став символом масштабної катастрофи, яка мала серйозний вплив на нашу країну та всю планету. Це день, коли ми вшановуємо пам’ять загиблих, висловлюємо співчуття їх родинам та вшановуємо мужність тих, хто ризикував своїм здоров’ям та життям в боротьбі з наслідками цієї страшної події.

Ця катастрофа стала справжнім випробуванням для людства. Велика кількість людей, включаючи пожежників та рятувальників, які прийшли на допомогу відразу після вибуху, виставили своє здоров’я під загрожу зараженням радіацією. Багато з них померли або стали інвалідами, а їх внесок в боротьбу з наслідками трагедії важко переоцінити.

Також, герої, які борються на сході України, заслуговують на велику вдячність. Вони захищають свою країну від зовнішньої агресії, виставляючи своє життя на передній лінії бойових дій. Вони демонструють мужність, силу духу та патріотизм, залишаючись вірними військовим обов’язкам та захищаючи мирні населені пункти від загрози.

Ці герої – приклад відваги, гідності та самопожертви для всього суспільства. Вони заслуговують на найвищу пошану, підтримку та визнання за свої внесені внески в захист та добробут України. Нехай їхні подвиги назавжди залишаться в пам’яті нащадків та надихають інших на вчинки героїзму та відданості.