Урядові портали

Валерій МАРЧЕНКО провів зустріч з представниками МОМ

На зустрічі між начальником Ізюмської міської військової адміністрації та представниками МОМ міжнародної організації з міграції обговорювалося питання внутрішньо переміщених осіб. Валерій МАРЧЕНКО висловив свою занепокоєність становищем цих людей та зазначив, що військові дії в зоні конфлікту призвели до внутрішнього переміщення значної кількості осіб.

Представникам МОМ була надана статистика внутрішньо переміщених осіб в Ізюмській громаді. Вони в свою чергу зазначили, що здійснюють співпрацю з місцевими органами влади для забезпечення ефективної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Начальник Ізюмської міської військової адміністрації висловив свою вдячність МОМ за їх допомогу та працю в цій сфері. Він також зазначив, що військові дії в зоні конфлікту є складною ситуацією, тому важливо здійснювати співпрацю та координацію з міжнародними організаціями, щоб забезпечити належну підтримку тим, хто потребує допомоги.

У результаті зустрічі було вирішено питання співпраці між військовою адміністрацією та МОМ з метою забезпечення підтримки та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.