Урядові портали

Відновлення сили: як протези допомагають людям повернутися до повноцінного життя.

В 2022 році російські окупанти атакували місто Ізюм, в результаті чого було зруйновано багато будівель та інфраструктури. Однак найбільше постраждали люди, велика кількість яких були поранено, а деякі з них втратили свої кінцівки.

Після втрати кінцівки у результаті вибуху або іншої травми може здатися, що життя більше ніколи не буде таким же. Але на щастя, сучасні технології дозволяють створювати якісні протези, які можуть повернути людині більш активний та незалежний спосіб життя.

Одним з основних переваг протезів є те, що вони дозволяють людині зберігати свою мобільність та самостійність. Наприклад, людина з ампутованою ногою може отримати протез, який дозволяє їй ходити та займатися фізичними вправами. Це допомагає зберегти фізичну та психологічну стійкість та зменшує залежність від допомоги інших людей.

Сучасні протези також мають дуже високу точність та можливості керування. Деякі протези мають електроміографічні сенсори, які дозволяють відновлювати втрачену рухливість та чуття. Інші протези можуть бути керовані за допомогою мозкових хвиль, що дозволяє користувачеві керувати протезом за допомогою своєї думки.

У кінці кінців, після травми або інвалідності людині потрібна підтримка та розуміння. Якщо у вас є питання з приводу допомоги по протезуванню, звертайтесь за консультацією до травматологів КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері». Разом до перемоги!